„EA7 Emporio Armani“ geriau pradėjo rungtynes, o antro kėlinio pradžioje svečiai įgijo dviženklę persvarą - 30:20.

Visgi "Žalgiris" spurtavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:14 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Sėkmingiau sužaidę susitikimo pabaigą ir laimėję baudų metimų loteriją žalgiriečiai šventė sunkią pergalę.

Rungtynės

1 kėlinys

Susitikimą taikliu tritaškiu pradėjo O. Lafayette'as, bet jau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Malikas Hairstonas - 3:3.

Po minutės pertraukėlės iš toli šovė D. Lavrinovičius - 6:3. Milano klubas pelnė 10 taškų be atsako ir pirmą kartą išsiveržė į priekį - 6:13.

Likus puspenktos minutės iki kėlinio pabaigos "Žalgiris" kiek priartėjo - 12:15. Tačiau pasinaudoję žalgiriečių klaidomis svečiai vėl nutolo - 13:19.

Po puikios atakos, kai Marko Popovičiaus perduotą kamuolį iš viršaus krovę T. Dardenas 15:19.

Prasidėjus paskutinei minutei M. Hairstonas deda kamuolį į krepšį su Mindaugo Kuzminsko pražanga - 17:24.

Paskutinę kėlinio sekundę fantastišką tritaškį pataikė Nicolo Melli - 20:27.

Per pirmas 10 minučių žalgiriečiai suklydo 5, varžovai - tik 2 kartus.

2 kėlinys

Antro kėlinio pradžioje, po Richardo Hendrixo taškų, skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą - 20:30.

Iš toli pataikius Kšyštofui Lavrinovičiui ir du taškus pelnius M. Kuzminskui skirtumas ištirpo perpus - 27:32.

Minutės petraukėlė italams nepadėjo - po P. Jankūno dvitaškio jau 29:32.

Likus 3 min. iki kėlinio pabaigos iš sunkios padėties dvitaškų pataikė Keithas Langfordas - 38:45.

D. Lavrinovičius nuo baudų metimo linijos sušvelnino skirtumą (40:45), bet iš toli pataikė Antonis Fotsis - 40:48. Tritaškių konkursas tęsėsi ir toliau. Laimė, šį kartą pataikė O. Lafayette'as - 43:48. Po dar dviejų ameikiečio taškų jau 46:48. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo iki 4 taškų - 47:51.

Per pirmą rungtyinių dalį „EA7 Emporio Armani“ pataikė 8 tritaškius (8/16, 50 proc.). Tuo tarpu "Žalgiris" - 5 (5/9, 55 proc.).

3 kėlinys

Antrą rungtynių dalį taikliu tritaškiu pradėjo Omaras Cookas - 47:54. Tuo pačiu atsakė ir R. Kaukėnas - 50:54. Netrukus P. Jankūnas pelnė du taškus su pražanga, o skirtumas ištirpo iki minimumo - 53:54.

Ibrahimas Jaaberas dvitaškiu po ilgos pertraukos sužaidus kiek daugiau nei 3 min. išvedė "Žalgirį" į priekį (55:54), o R. Kaukėnas skirtumą padidino - 57:54. Tačiau iš toli pataikius M. Hairstonui rezultatas tapo lygus - 57:57.

Visgi žalgiriečiai pamažu perėmė iniciatyvą ir ėmė diktuoti savo sąlygas - prasidėjus priešpaskutinei minutei 67:61.

Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai atitolo jau 7 taškų skirtumu - 72:65.

Trečią kėlinį "Žalgiris" laimėjo 25:14.

4 kėlinys

Lemiamas ketvirtis sėkmingiau prasidėjo svečiams - po Alesandro Gentile ir M. Hairstono taškų jau 72:70.

Netrukus „EA7 Emporio Armani“ jau buvo priekyje (74:75), bet M. Popovičius grąžino minimalią persvarą "Žalgiriui" - 76:75.

Įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus (80:80). Stabdydamas I. Jaaberą A. Gentile buvo nubaustas nesportine pražanga - amerikietis sumetė abu metimus (82:80).

Po I. Jaabero tolimo metimo jau 87:82, bet N. Melli skirtumą sušvelnino - 87:84.

Prasidėjus paskutinei minutei "Žalgiris" pirmavo 89:87. Visgi „EA7 Emporio Armani“ pagirtinai kovojo po "Žalgirio" krepšiu, tačiau nesugebėjo realizuoti baudos metimų.

„Žalgiris“: O.Lafayette‘as 17, I.Jaaberas 11, K.Lavrinovičius 10, M.Popovičius, D.Lavrinovičius, T.Dardenas ir P.Jankūnas po 9, M.Kuzminskas ir R.Kaukėnas 7, A.Juškevičius ir J.Foote‘as 2.

„EA7 Emporio Armani“: K.Langfordas 24, M.Hairstonas 21, A.Gentile ir A.Fotsis 11, O. Cookas ir I. Bouroussis po 6, N. Melli 5, R. Hendrixas 3.