Uteniškiams tai buvo trečioji pergalė per keturias dienas, o Estijos vicečempionai patyrė pirmąją nesėkmę oficialiose varžybose šį sezoną.

Lūžis šiose rungtynėse įvyko po didžiosios pertraukos, kai Ryčio Vaišvilos auklėtiniai laimėjo atkarpą 20:5 ir įgijo devyniolikos taškų pranašumą - 73:54.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus dvi minutes Silveris Leppikas buvo nubaustas technine pražanga, o po Darricko Leonardo baudų metimų "Juventus" persvara viršijo dvidešimties taškų ribą - 83:62.

Pasinaudoję aikštės šeimininkų atsipalaidavimu Tartu krepšininkai buvo sumažinę deficitą iki dešimties taškų (76:86), tačiau Darius Gvezdauskas du kartus pataikė iš toli, triuškinantį dėjimą pridėjo Karolis Petrukonis ir "Juventus" iškovojo įtikinamą pergalę 99:87.

"Juventus" ekipai 22 taškus surinko Laimonas Kisielius (8 atk. kam., 30 naud. bal.), po 17 - Darius Gvezdauskas (tritaškiai 3/4) ir Karolis Petrukonis, 13 - Gintautas Matulis (dvitaškiai 6/6), 12 - Paulius Morkeliūnas, 10 - Darrickas Leonardas (6 atk. kam., 8 rez. perd.), 8 - Aidas Viskontas (7 rez. perd.).

Tartu ekipoje pasižymėjo Justinas Ingramas (27 tšk.), Joosepas Toome (18 tšk.) bei Egidijus Dimša (13 tšk.).

Lietuvis taip pat atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.