Aikštės šeimininkams itin nesėkmingai susiklostė susitikimo pradžia. Trijų minučių atkarpą Valgos ekipa laimėjo 14:2 ir aikštelėje dominavo iki pat didžiosios pertraukos.

Iniciatyvą Ryčio Vaišvilos vadovaujamai ekipai pavyko perimti tik trečiajame kėlinyje, kai po Karolio Petrukonio septynių taškų iš eilės "Juventus" klubas įgijo penkių taškų persvarą - 58:53.

Visgi svečiai dar kartą sugebėjo pakreipti įvykius sau naudinga linkme ir Joono Jarvelaineno tikslių metimų serija sugrąžino intrigą - 74:72. Sunkiu komandai metu iš toli pataikė Laimonas Kisielius ir Nerijus Varnelis, dvitaškį pridėjo Darrickas Leonardas ir spurtavę 8:0 "Juventus" krepšininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 82:72. Per likusį laiką situacija aikštelėje pakito nežymiai ir uteniškiai iškovojo pergalę rezultatu 88:77.

"Juventus" komandai 17 taškų surinko Nerijus Varnelis, 15 - Darrickas Leonardas, 14 - Karolis Petrukonis, po 9 - Laimonas Kisielius, Aidas Viskontas (8 rez. perd.) ir Gintautas Matulis.

Valgos komandoje išsiskyrė Joonas Jarvelainenas (20 tšk.), Edgaras Cunda (17 tšk. ir 8 rez. perd.) ir Timo Oja (13 tšk.).

Panevėžio "Lietkabelis" BBL lygoje namuose susitiko su pralaimėjimo kartėlio taip pat nepatyrusia Tartu "TU/Rock" komanda ir po atkaklios kovos susitikimo pabaigoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą 72:76 (21:18, 14:26, 14:14, 23:18).

Tai buvo pirmoji KK "Lietkabelio" nesėkmė BBL lygoje. Panevėžio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Babkauskas, įmetęs 18 taškų (6/12 tritaškiai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 20 naudingumo balų), 13 pelnė Tauras Jogėla, 11 - Kasparas Ciprussas (5/7 dvitaškiai, 9 atkovoti kamuoliai), Arnas Butkevičius įmetė 10 taškų.

Varžovų gretose išsiskyrė legionierius Justinas Ingramas ir Kristo Saage, atitinkamai pelnę po 18 ir 11 taškų.

Egidijus Dimša nugalėtojams per 24 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 ir prarado 2 kamuolius bei po 3 sykius prasižengė ir išprovokavo varžovų pražangas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.