Atkaklios rungtynės galėjo baigtis ties su ketvirtojo kėlinio pabaigos sirena, tačiau VEF ekipos pastangų dėka to neįvyko. Earlas Rowlandas, likus sekundei iki kėlinio pabaigos, pelnė 2 taškus ir išlygino rezultatą (86:86). Tuo tarpu "Enisey" lyderis Zabianas Dowdellas nesugebėjo tapti rungtynių didvyriu ir prametė savo metimą, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu pranašesnė pasirodė "Enisey" ekipa, kuri paskutiniąsias 5 minutes laimėjo rezultato 10:7 ir šventė savo antrąją pergalę per tris rungtynes VTB Vieningoje lygoje (96:93).

R.Butauto auklėtinių neišgelbėjo ir sėkmingas lietuvių aukštaūgių žaidimas.

Donatas Zavackas pelnė 13 taškų (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 8/10 baudų metimų) ir atkovojo 12 kamuolių. Puolėjas per 38 minutes, praleistas aikštėje, taip pat perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei prasižengė 5 kartus.

Jo komandos draugas Antanas Kavaliauskas žaidė 36 minutes, per kurias surinko 13 taškų (5/6 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 6, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei 4 sykius prasižengė.

Primename, kad VTB Vieningosiso lygos B grupėje taip pat rungtyniauja ir dvi ekipos iš Lietuvos - Kauno "Žalgiris" bei Klaipėdos "Neptūnas".

VEF: Earlas Rowlandas (44 min., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) 23, Kristapas Janičenokas 21, Antanas Kavaliauskas (6 atk. kam.,), Donatas Zavackas (12 atk. kam.) ir Dairis Bertanis po 13, Willas Danielsas 8.

"Enisey": Elmedinas Kikanovičius 21, Petras Gubanovas 16, Jasonas Richas 15, Zabianas Dowdellas (5 atk. kam.) 12, Andrejus Komarovskis (5 atk. kam.) 11, Aleksejus Nesterovas 8.

Antrą pergalę ketvirtose A grupės rungtynėse iškovojo Ukrainos čempionas "Doneck" klubas su Dariumi Songaila, išvykoje 75:68 (12:16, 16:15, 22:27, 25:10) privertęs pasiduoti Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) komandą.

Lietuvos krepšininkas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 25 taškus, po krepšiais atkovojo 7 bei perėmė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei dusyk prasižengė. Per daugiau nei 30 žaidimo minučių (30:20) D. Songaila pataikė 9 dvitaškius iš 15 bei 7 baudų metimus iš 8.

Sėkmingiau už lietuvį žaidė tik Ramelas Curry'is - 27 taškai

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lynnas Greeras (12 tšk.), Manny'is Harris ir Tadija Dragičevičius (po 11 tšk.) bei Aleksejus Pečerovas (10 taškų).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.