Turkai nuo varžovų nepajėgė pasprukti tik pirmosiomis pirmo kėlinio minutėmis - 9:6. Vis dėlto jų pranašumas vis augo ir augo kiekvieną kėlinį. Vienintelis kėlinys, kurio Kroatijos vicečempionė "Cedevita" nepralaimėjo buvo ketvirtasis.

Eurolygos C grupėje rungtyniauja ir Kauno "Žalgiris". Žalgiriečiai šiuo metu turi tris pergales ir, nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, grupėje užima pirmąją vietą.

"Anadolu Efes": Saša Vujačičius 18, Jamonas Lucasas, Jordanas Farmaras (6 atk. kam., 9 rez. perd.) po 14, Duško Savanovičius 10, Estebanas Batista 8 taškai.

"Cedevita": Marquesas Greenas (5 rez. perd.) ir Bracey Wrightas (5 atk. kam.) po 14, Mickaelis Gelabale'is 9 taškai.

6.Zagrebo "Cedevita" (Kroatija)03199:258

Vienintelėse B grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (2/1) klubas savo aikštėje po pratęsimo 91:89 (20:16, 22:27, 15:25, 23:12; 11:9) palaužė trečią kartą iš eilės suklupusią Sienos „Montepaschi“ (0/3) ekipą.

Svečiai išplėšė pratęsimą, kai ketvirtame kėlinyje likus žaisti 5 sek. dvitaškį pataikė Bobby Brownas, tačiau per papildomas 5 minutes „Unicaja“ visgi įrodė savo pranašumą.

„Unicaja“: Marcusas Williamsas ir Earlas Colloway po 15, Jamesas Gistas 13, Krunoslavas Simonas 11, Luka Žoričius 10 taškų.

„Montepaschi“: Bobby Brownas 22, Marcelusas Kempas 16, Davidas Mossas 15, Tomas Ressas 11 taškų.