Šiame mače jau žaidė ir ką tik į Prienų komandą sugrįžęs Arminas Urbutis. Aukštaūgis per 19 minučių pelnė 14 taškų (6/6 dvitaškiai, 2/5 baudos).

Jis dar sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko +23 naudingumo balus.

„Prienai“: Arnas Labuckas 22 (4/5 tritaškiai, 5 atk. kam., 4 per. kam.), Gediminas Orelikas 21 (2 blk.), Arminas Urbutis 14 (6/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Siimas-Sanderis Vene 11 (8 atk. kam.), Tautvydas Šležas 9 (5 rez. perd.), Artūras Valeika 8 (2/2 dvitaškiai, 4/4 baudos), Povilas Čukinas 7, Žygimantas Janavičius 4 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Karolis Aldakauskas 3, Paulius Ivanauskas 2 taškai. (4 rez. perd.).

„Kalev“: Emmanuelis Ikechukwu Okoye 14 (7 atk. kam., 5 klaid.), Jamaalas Akeemas Douglasas 11  (8 atk. kam.), Janis Vahteris 8 taškai.

Puikus N.Varnelio žaidimas neišgelbėjo „Juventus“ nuo pralaimėjimo

Antrą nesėkmę BBL čempionate patyrė Utenos „Juventus“ (1/2) klubas, kuris svečiuose po dramatiškos kovos 77:85 (22:24, 21:18, 10:18, 24:27) nusileido Liepojos „Liepajas Triobet“ (2/2) krepšininkams.

Po beveik visiškai lygios pirmos mačo pusės „Juventus“ komanda po Karolio Petrukonio dėjimo trečiojo ketvirčio viduryje buvo įgijusi 5 taškų pranašumą (49:44), tačiau lemiamame ketvirtyje svečių žaidimas pakriko.

Ernestas Ežerskis ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes padidino Liepojos klubo krepšininkų pranašumą iki devynių taškų (65:56), tačiau Arvydo Čepulio ir Nerijaus Varnelio tikslių tolimų atakų dėka skirtumas vėl gerokai aptirpo - 67:69. Likus žaisti tris minutes N. Varnelis dviem baudų metimais sumažino „Juventus“ deficitą iki minimumo (70:71), tačiau lemiamomis akimirkomis geriau žaidė Liepojos klubas, kuris laimėjo rungtynes rezultatu 77:85.

Itin nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Gintautui Matuliui, kuriam antrame kėlinyje buvo prakirstas smilkinys ir puolėjas greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežtas į ligoninę.

„Juventus“: Nerijus Varnelis (15 atk. kam., 10 išprov. praž.) ir Darrickas Leonardas (tritaškiai 0/5, 9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 16, Laimonas Kisielius ir Arvydas Čepulis (baudos 8/9) po 13, Paulius Morkeliūnas 7 (dvitaškiai 1/5), Gintautas Matulis ir Karolis Petrukonis po 5, Aidas Viskontas 2 taškai.

„Liepajas Triobet“: Ernestas Ežerskis (27 min., dvitaškiai 5/8, tritaškiai 2/9, baudos 4/6, 4 atk. kam., 3 rez. perdav., 4 klaid., 6 išprov. pražang.) ir Ingusas Jakovicas po 20, Pavelas Pastušena 13, Arnoldas Helmanis 11 taškų.

„Šiauliai-Triobet" nugalėjo E.Želionio atstovaujamą komandą iš Kazaachstano

Antrą pergalę iš trijų galimų iškovojo Šiaulių „Šiauliai-Triobet“, namuose rezultatu 89:71 (21:20, 27:16, 19:17, 22:18) laimėję prieš Atyrau „Barsy“ komandą iš Kazachstano, kurioje rungtyniauja Edgaras Želionis.

E. Želionis per 31 minutę pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 0/1 baudos) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Šiauliai/Triobet“: Papa Dia 20 (7/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/6 baudos), 10 atk. kam.), Ovidijus Galdikas (12 atk. kam.) ir Aurimas Kieža po 12, Laurynas Samėnas 11, Vitalijus Liutyčius 10, Vytautas Šulskis ir Klymas Artamonovas po 7, Lewisas Jacksonas 5, Julius Jucikas 3, Michaelas Moore'as 2 taškai.

„Barsy“: Vadimas Matukevičius 18, Dmitrijus Diatlovskis 11, Edgaras Želionis 10, Michailas Jevstignejevas 9, Rustemas Tuleu'as 8, Fredrickas II Zambalistas 5 taškai.

Kiti rezultatai:

Talino TTU (Estija) - Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) - 74:78 (18:13, 18:15, 18:21, 20:29).

TTU: Kiuras Akenpargas 24, Arnoldas Andrew 12 (6 atk. kam.), Madis Saarmetsas 11 (6 atk. kam.), Erikas Keedus (5 rez. perd.) ir Kristjanas Keresas po 9 taškus.

„Ventspils“: Simsas Donaldas 22, Janis Timma 15 (19 atk. kam.), Artūras Bezinis 9, Martinas Meieris 8, Martinas Laksa 7 taškai.

Rygos „Barons Kvartals“ (Latvija) - Rakverės „Tarvas“ (Estija) - 79:87 (25:23, 15:24, 14:18, 25:22).

„Barons kvartals“: Ilmars Bergmanis 22, Maris Gulbis 21 (7 atk. kam.), Salvis Metra 17 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Davisas Zonne‘as 12 taškų.

„Tarvas“: Reimo Tammas 21 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Renato Lindmetsas (8 atk. kam.) ir Maris Laksa po 18, Juris Umbraško 16 (9 atk. kam.), Kaido Saksas 12 taškų.