Pačioje rungtynių pradžioje persvarą įgiję R.Kurtinaičio auklėtiniai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o j7 pranašumas dažniausiai buvo dviženklis. Vis dėlto ispanai susiėmė ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui pajėgė išlyginti rezultatą (71:71), o netrukus po taiklaus Rudy Fernandezo baudos metimo „Real“ pirmąkart šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (74:73).

Tačiau „Chimki“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo mačą minimaliu skirtumu - 86:85.

Pralaimėjusiesiems atstovaujantis M. Pocius aikštėje praleido vos 6 minutes ir per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Chimki“: Krešimiras Lončaras 16, Paulas Davisas 15, Vitalijus Fridzonas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Zoranas Planiničius (7 rez. perd.) po 12, Kelvinas Riversas 11, Jamesas Augustine'as (7 atk. kam.) 10 taškų.

„Real“: Rudy Fernandezas (6 rez. perd.) ir Felipe Reyesas po 15, Jaycee Carrollas 14, Sergio Rodriguezas 11, Nikola Mirotičius 10, Marcusas Slaughteris (9 atk. kam.) 9... Martynas Pocius 2 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.