Nors dvikovą kauniečiai pradėjo kiek susikaustę ir pradžioje atsiliko 6:14, netrukus jie pajautė ritmą ir daugiausiai dėl geros gynybos sugebėjo išlyginti žaidimą, o po dviejų kėlinių jau ir patys pirmavo 5 taškais - 40:35.

Antroje mačo dalyje „Žalgirio“ pranašumas buvo šoktelėjęs net iki 14 taškų, tačiau „Caja Laboral“ vyrams pavyko atsitiesti ir likus žaisti paskutinę minutę kvėpuoti mūsiškiams į nugaras - 71:73. Tuo metu itin svarbų dvitaškį pataikė Paulias Jankūnas ir ispanai netrukus kapituliavo.

Dabar trečiame ture „Žalgiris“ spalio 25 d., ketvirtadienį, žais su Pirėjo „Olympiakos“ klubu.

Rungtynių eiga:

„Žalgirio“ starto penketas: Oliveris Lafayette'as, Rimantas Kaukėnas, Tremmellas Dardenas, Paulius Jankūnas ir Kšyštofas Lavrinovičius.

Sutikimo pradžioje po Rimanto Kaukėno ir Pauliaus Jankūno taškų kauniečiai pirmavo 4:2, tačiau tuomet „Caja Laboral“ surengė spurtą 12:2 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą - 14:6. Vis dėlto daugiausiai Marko Popovičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus pastangomis žalgiriečiai atsakė savo atkarpą 17:6 ir patys persvėrė rezultatą - 23:20. Tiesa, Brado Olesono tritaškis vėl išvedė į priekį šeimininkus - 25:23.

Dvikova ir toliau vyko taškas į tašką: po sėkmingo R. Kaukėno pasirodymo ir keturių iš eilės taiklių M. Popovičiaus baudos metimų įpusėjus antram kėliniui „Žalgiris“ susikrovė penkių taškų pranašumą - 34:29. Pastebimai pagerinę gynybą Joano Plazos auklėtiniai sugebėjo išlaikyti šį penkių taškų atstumą prieš varžovus iki pat didžiosios pertraukos - 40:35.

Trečio ketvirčio pradžioje tritaškį pataikius D. Lavrinovičiui žalgiriečiai dar labiau atitrūko - 43:35. Netrukus į aikštę pirmą kartą įžengė „Žalgirio“ naujokas Ibrahimas Jaaberas ir svečiai lyg tyčia pelnė dar devynis taškus be atsako ir turėjo jau 14 taškų persvarą - 55:41. Aistringai savų žiūrovų palaikomi šeimininkai nepasimetė ir pateikė savo atsakymą 10:2, kurią užbaigė du Fernando San Emeterio taškai. Tokiu būdu žalgiriečiams prieš lemiamą 10 min. atkarpą liko tik šeši taškai - 57:51.

Ketvirtą kėlinį keturiais svarbiais taškais iš eilės pradėjo R. Kaukėnas (61:51), tačiau čia pat tritaškį pataikė Thomas Heurtelis, o B. Olesonas vienos atakos metu įsigudrino pelnyti net keturis taškus - 58:61. Laimei, laiku iššovė Oliveris Lafayette'as, pats du kartus pataikęs iš toli ir vėl grąžino iniciatyvą kauniečiams - 71:62 (likus žaisti 3 min. 47 sek.). Nors ispanams pavyko dar kartą atgaivinti intrigą(71:73), P. Jankūno dvitaškis iš vidutinio nuotolio visiškai priartino „Žalgirį“ prie pergalės - 75:71 (likus 33 sek.). Desperaciniai „Caja Laboral“ žaidėjų mėginimai išsigelbėti vaisių nedavė ir kauniečiai įsirašė antrą pergalę iš eilės - 77:71.