Likus žaisti 30 sekundžių rezultatas buvo 78:77, tačiau "Budivelnik" pelnė dvitaškį, varžovai pasižymėti nesugebėjo ir Kijevo klubui beliko įtvirtinti pergalę baudų metimais.

Dainius Šalenga per 24 minutes pelnė 13 taškų (6/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Michailas Anisimovas per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

"Budivelnik": Leo Lyonsas 20, Dainius Šalenga 13, Malcolmas Delaneyús 12, Mattas Wittas 10 taškų.

"Odesa": Justinas Love'as 21 taškas, Stanislavas Balašovas 18, Rostyslavas Kryvychas ir Dario Huntas po 11 taškų.

Pirmąją pergalę Ukrainos krepšinio lygoje iškovojo Dnipropetrovsko "Dnipro" (1/2) ekipa, treniruojama Valdemaro Chomičiaus. Ji 63:62 palaužė Ivano Frankivsko "Goverla" (1/1) pasipriešinimą.

Simboliška, kad pirmąją pergalę "Dnipro" iškovojo tuomet, kai oficialiose rungtynėse debiutavo krepšininkai iš Lietuvos - Valdas Vasylius ir Simas Galdikas. Prieš tai lietuviai negalėjo atstovauti "Dnipro" ekipai oficialiose varžybose dėl Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) draudimo registruoti naujus žaidėjus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai debiutavo V. Vasylius. Jis pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/2 baudos) per beveik 31 minutę. Be to, puolėjas atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą bei nebaigė rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito.

S. Galdikas aikštėje praleido šiek tiek mažiau nei 7 minutes ir per jas taškais nepasižymėjo. Jis po kartą atkovojo ir prarado kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius prasižengė.

Taip pat rezultatyviai, kaip ir V. Vasylius, "Dnipro" gretose rungtyniavo australas Danielis Kickertas. Jis pelnė 14 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Rezultatyviausiu pralaimėjusiųjų žaidėju tapo Kyndellas Dykesas. Legionierius iš JAV pelnė 20 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Jam puikiai Talkino Ryanas Pearsonas, kurio sąskaitoje - 13 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.