Rungtynės

Pirmus taškus dvitaškiu ir bauda pelnė palangiškis Mantas Mockevičius 3:0, bet Tadas Klimavičius, Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius persvėrė rezultatą - 5:6. Netrukus gražiais dėjimais apsikeitė M. Kuzminskas ir Modestas Kumpys (7:8).

Po Mario Delašo dvitaškio, to paties kroato ir Kšištofo Lavrinovičiaus taiklių baudų „Žalgiris“ atitrūko - 7:14. Žalgiriečių spurtą pratęsė Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis ir Rimantas Kaukėnas - 8:23. Po pirmų 10 minučių žaidimo svečiai iš Kauno įtikinamai pirmavo - 8:25, kėlinio antros pusės atkarpą laimėję net 1:17.

Antras ketvirtis prasidėjo „Palangos“ krepšininko Marcuso Relphorde'o 5 taškais iš eilės ir gruzino Sergo Atuašvili metimu iš po krepšio su pražanga - 16:25. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi M. Kuzminskas, kuris kartu su Oliveriu Lafayette‘as sugrąžino žalgiriečiams rekordinę persvarą - 16:33. Toliau vyko atviras krepšinis ir „Žalgiris“ po kelių Vytenio Lipkevičiaus metimų jau susikrovė triuškinantį pranašumą - 22:42. M. Delašas, T. Klimavičius, V. Lipkevičius ir M. Kuzminskas tęsė varžovų triuškinimą (27:49). Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo - 29:52.

Trečias ketvirtis prasidėjo Tremmello Dardeno tritaškiu. Netrukus po Darjušo Lavrinovičius metimo iš po krepšio komandas skyrė jau 30 taškų - 33:63. R. Kaukėnas tritaškiu dar labiau sukomplikavo Palangos ekipos padėtį. 26-ą minutę skirtumas tapo jau nepadorus - 37:77. Palangiškiai dažnai klydo, o „Žalgiris“ tas klaidas vertė lengvais taškais - 41:86. Po 30 minučių kauniečiai triuškino priešininkus - 44:90.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo „tuščia“ pusantros minutės atkarpa, kol M. Kuzminskas baudomis surinko pirmus kėlinio taškus (44:92). „Žalgiriui“ pirmaujant 44:94, palangiškiai laimėjo atkarpą 10:0 ir privertė kauniečių trenerį Juaną Plazą prašyti minutės pertraukėlės (54:94). Po jos „Palanga“ pelnė dar vieną tašką (55:94, bendra atkarpa - 11:0). „Žalgirio“ „sausą“ atkarpą nutraukė tik M. Kuzminskas (55:96). Paskutinė rungtynių intriga buvo: ar kauniečiams pavyks pelnyti 100-ąjį tašką? Tai tritaškiu paskutinėje atakoje pavyko M. Delašui - 59:101.

Rezultatas:

„Palanga“ - „Žalgiris“ - 59:101 (8:25, 21:27, 15:38, 15:11).

„Palanga“: Marcusas Relphorde'as 20 (6 atk. kam.), Mantas Mockevičius 15, Parrishas Brownas 7 (6 atk. kam.), Modestas Kumpys 6 (4 atk. kam.), Sergo Atuašvili 5 (6 atk. kam., 4 rez. perdav.), Evaldas Lengvinas 4, Renaldas Simanavičius 2 taškai. Karolis Petkus ir Erikas Kubilius taškų nepelnė.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas (12 atk. kam.) ir Mario Delašas (5 atk. kam., 2 rez. perdav.) po 18, Tadas Klimavičius 10 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 9 (3 rez. perdav.), Kšyštofas Lavrinovičius (3 atk. kam.) ir Darjušas Lavrinovičius (2 atk. kam.), Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) ir Rimantas Kaukėnas (3 atk. kam., 1 rez. perdav.) po 8, Tremmellas Dardenas 6 (6 atk. kam.), Adas Juškevičius (3 rez. perdav.) ir Oliveris Lafayette‘as (3 rez. perdav.) po 3 taškus. Marko Popovičius ir Jeffas Foote‘as nežaidė.