Beveik visas rungtynes aikštelėje vyko atkakli kova, o didesnės persvaros nepavyko susikrauti nė vienai komandai. Antrajame ketvirtyje po Dariaus Gvezdausko tritaškio "Juventus" ekipa buvo įgijusi septynių taškų pranašumą (34:27), tačiau svečiai iš Ukrainos netruko persverti rezultato.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei D. Gvezdauskas ir Nerijus Varnelis tritaškiais sumažino uteniškių atsilikimą iki minimumo (79:80), bet baudų metimų loterijoje tikslesni buvo "Krivbasbasket" krepšininkai, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 84:80.

"Juventus" komandai 19 taškų surinko Gintautas Matulis, 17 - Nerijus Varnelis (10 atk. kam.), 15 - Paulius Morkeliūnas, 14 - Darius Gvezdauskas, 9 - Darrickas Leonardas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.