Rungtynės

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo Serbijos jauniesiems krepšininkams. Nespėjo prabėgti nė pusė kėlinio, kai jie įgijo jau 8 taškų pranašumą (4:12). Visgi po A. Visocko paprašytos minutės pertraukėlės reikalai greitai pakrypo į gerąją pusę ir per mažiau nei dvi minutes Lietuvos krepšininkų deficitas sumenko iki 2 taškų (10:12). Panašus skirtumas tarp ekipų buvo ir pasibaigus kėliniui - Serbija pirmavo 3 taškais (19:22).

Antro ketvirčio pradžioje mūsiškiai iš karto šovė pirmyn ir atitrūko - 29:24. Tačiau priešininkai neleido lietuviams toli atitrūkti ir paskutinę kėlinio sekundę taiklu dvitaškiu vėl persvėrė santykį - 35:36.

Trečiame ketvirtyje serbai vėl pabėgo į priekį 43:47, bet po nesportinės pražangos Lietuvos krepšininkai surinko 5 „sausus“ taškus ir po Justo Tamulio tritaškio persvėrė rezultatą - 48:47. Po 30 minučių kovos aikštės šeimininkai pirmavo - 55:51.

Lemiamame ketvirtyje lietuviai pirmavo (59:53, 64:59), bet varžovai nuolat lipo ant kulnų (64:61, 66:63, 66:65). Po Roko Gusčio metimo iš po krepšio mūsiškiams pavyko atitrūkti 6 taškais - 71:65 (likus 1:18 min.). Deniso Krestinino pastangomis Lietuvos rinktinė turėjo iniciatyvą - 74:67 (likus 32,5 sek.). Lietuvos 18-mečiai mačo pabaigą sužaidė sumaniai ir šventė svarbią galutinę pergalę - 77:68.

Rungtynės

Lietuva - Serbija - 77:68 (19:22, 16:14, 20:15, 22:17).

Lietuva Justas Tamulis 18, Marius Grigonis 12 (4 atk. kam., 5 rez. perdav.), Jokūbas Gintvainis 10, Denisas Krestininas (9 atk. kam.) ir Mantvydas Stašelis po 9, Augustinas Jankaitis 8 (4 atk. kam.), Simas Raupys 7, Rokas Gustys 4 taškai (5 atk. kam.). Lukas Lekavičius, Tomas Galeckas, Tautvydas Jodelis ir Benas Griciūnas taškų nepelnė.

Serbija: Nikola Jankovičius 18 (7 atk. kam.), Doko Saličius 17, Stefanas Potas 10 (9 atk. kam., 5 atk. kam.), Nikola Radicevičius 9, Nikola Cvorovičius 8 taškai (5 atk. kam.).