Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 8 taškais (13:5), „Thunder“ vyrai dar iki pertraukos sugebėjo perlaužti jo eigą ir patys susikrauti 12 taškų persvarą - 55:43.

Kai ketvirtame ketvirtyje „Spurs“ priartėjo iki 82:86 (likus žaisti 6 min. 33 sek.), visu ryškumu sužibo Kevino Duranto žvaigždė: puolėjas vienas pats vos per 5 min. pelnė net 16 taškų iš eilės ir tai padarė nepramesdamas pro šalį nė vieno metimo - 6/6 dvitaškiai, 2/2 baudos. Po šio jo benefiso Oklahomos komanda atitrūko 102:93 (likus 1 min. 30 sek.) ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

Iš viso K. Durantas įmetė 36 taškus (18 iš jų vien per paskutinį kėlinį) ir surinko net 51 naudingumo balą.

Ne ką mažiau įspūdingą pasirodymą surengė ir Ispanijos rinktinės narys Serge'as Ibaka, krepšį atakavęs tiesiog idealiai: jis pataikė visus 11 mestų dvitaškių (11/11 dvitaškiai), visas 4 baudas (4/4 baudos), iš viso pelnė 26 taškus (karjeros rekordas) bei surinko 33 naudingumo balus.

Po dvikovos S. Ibaką liaupsino ir K. Durantas.

„S. Ibaka neprametė nė vieno metimo?, - K. Durantas pasitikslino reporterio. - Oho, tai tiesiog fenomenalu. Jis mums labai padėjo“.

Beje, tai buvo antroji „Spurs“ nesėkmė po 20 iš eilės pergalių serijos. Šį sezoną Grego Popovičiaus auklėtiniai dar nė karto nėra pralaimėję trijų mačų iš eilės.

Penktoji komandų akistata vyks pirmadienio naktį San Antonijuje.

Rungtynių statistika:

Oklahomos „Thunder“ - San Antonijaus „Spurs“ 109:103 (26:26, 29:17, 20:28, 34:32). Serija - 2:2.

„Thunder“: Kevinas Durantas 36 (12/18 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 9/9 baudos, 6 atk. kam., 8 rez. perd., 8 išprovokuotos pražangos, 51 naud. bal.), Serge'as Ibaka 26 (11/11 dvitaškiai, 4/4 baudos, 5 atk. kam., 3 blokai, 33 naud. bal.), Kendrickas Perkinsas 15 (7/9 dvitaškiai, 9 atk. kam.), Jamesas Hardenas 11 (7 rez. perd.), Nickas Collinsonas 8, Russellas Westbrookas 7 (0/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/4 baudos), šveicaras Thabo Sefolosha 6 taškai.

„Spurs“: Timas Duncanas 21 (9/17 dvitaškiai, 3/7 baudos), Kawhi Leonardas 17 (4/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 9 atk. kam.), Manu Ginobili 13 (6 klaidos, 6 pražangos), prancūzai Tony's Parkeris (5/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir Borisas Diaw po 12, Stephenas Jacksonas 11, Gary's Nealas 8, Danielis Greenas 7, DeJuanas Blairas 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)