20 taškų nugalėtojams pelnė Darius Čiūta, 15 - Arvydas Straupis, 14 - Gediminas Maceina.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Jasonas Colemanas (25 tšk.), Nerijus Lisauskas (15 tšk.) ir Benas Walkeris (13 taškų).

Liepojos klubo gretose šįkart nerungtyniavo Ramūnas Ardaravičius.

Pirmą pergalę turnyre iškovojo tris lietuvius savo gretose turintis Raplos "BIG/new balance" klubas, savo aikštelėje po atkaklios kovos 88:86 (23:25, 20:24, 22:19, 23:18) įveikęs "Panevėžio" krepšininkus.

21 tašką nugalėtojams pelnė Mindaugas Mockus, 20 - Šarūnas Skadas, o Tomas Vanagas nežaidė.

17 taškus į svečių krepšį įmetė Andre Parnas, 14 - Artis Stankevicas.

Rezultatyviausiai panevėžiečių gretose rungtyniavo Tomas Gaidamavičius ir Giedrius Jankauskas (po 18 tšk.), Nerijus Strazdauskas (17 tšk.) bei Gytis Sirutavičius (16 taškų).

Dar vienerių A grupės penktadienio rungtynių rezultatas:

Rygos "Riga" (Latvija) - "Ventspils Augstskola" (Latvija) 104:76 (20:24, 31:14, 26:19, 27:19)

Uldis Višnevic24 tšk.Kristaps Purnis14 tšk.
Andrejs Laletins16Davis Delveris14
Agnis Čavars14Renars Zeltins14

BBL II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

1. Kėdainių "Nevėžis"33 257:2386
2. Rygos "Riga"321280:2525
3. "Panevėžys"312256:2544
4. Talino "Dalkia/Nybit"211171:1703
5. Liepojos "Livu alus"211157:1643
6. Raplos "BIG/new balance"211169:1773
7. "Ventspils Augstskola"3 3252:2873

BBL II diviziono B grupėje penktadienį įvyko dvejos rungtynės:

Rygos "Falco" (Latvija) - Talino "Audentese Ulikool" (Estija) 93:72 (22:19, 27:14, 30:20, 14:19)

Michal Hlebowicki24 tšk.Kristjan Makke22 tšk.
Jarvis Mitchell16Lauris Gruškevics17
Atis Ozols14Hindrek Heilu11

Talino "Pirita PM" - "Rakvere PK" (Estija) 81:89 (21:17, 21:20, 12:26, 27:26)

Laimonas Čičinis20Priit Lokutshievski30 tšk.
Priit Ilver16Silver Kallas16
Margus Metstak16Saulius Raziulis15

BBL II diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

1. "Rakvere PK"22 194:1704
2. Alytaus "Alita"22 199:1774
3. Talino "Pirita BM"312270:2604
4. Gulbenės ASK/Bumerangs"211187:1753
5. Rygos "Falco211187:1813
6. Kauno "Hidruva-Atletas"211163:1863
6. Talino "Audentese Ulikool"3 3233:2843