„Spurs“ ekipa reguliaraus sezono ir atkrintamųjų varžybų sandūroje iškovojo 20-ą pergalę iš eilės ir pasiekė NBA rekordą.

San Antonijaus klubui, kuris pataikė 11 tritaškių iš 26, prancūzas Tony Parkeris pelnė 34 taškus, argentinietis Emanuelis Ginobili įmetė 20, Kawhi Leonardas - 18 (10 atk. kam.), Timas Duncanas - 11 (12 atk. kam.), o Danielis Greenas - 10 taškų.

„Thunder“ komandai, kuri pralaimėjo du kartus iš eilės po beveik pusantro mėnesio pertraukos, Kevinas Durantas surinko 31 tašką, Jamesas Hardenas pelnė 30, Russellas Westbrookas - 27 (8 rez. perd.), o Derekas Fisheris - 10 taškų.

Po tragiškos mačo pradžios, kai Oklahomos krepšininkai per pirmas keturias minutes prametė šešis metimus ir prarado 3 kamuolius, jie, likus 5 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos sumažino skirtumą iki 6 taškų, bet perimti iniciatyvos „Thunder“ ekipai neužteko jėgų.

Serija dabar keliasi į Oklahomą, kur „Thunder“ klubas reguliariame sezone iškovojo 26 pergales ir patyrė 7 nesėkmes. 14-ai NBA komandų yra pavykę laimėti atkrintamųjų varžybų seriją, atsilikus 0-2.

San Antonijaus „Spurs“ - Oklahomos „Thunder“ - 120:111 (28:22, 27:22, 37:32, 28:35), - serija 2-0.

„Spurs“: Prancūzas Tony Parkeris 34 (40 min., 15/19 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos, 8 rez. perd.), argentinietis Emanuelis Ginobili 20 (4 rez. perdav., 5/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai 7/8 baudos), Kawhi Leonardas 18 (10 atk. kam., 4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/1 baudos), Timas Duncanas 11 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk., 2/11 dvitaškiai, 7/10 baudos), Danielis Greenas 10 (5 atk. kam.), prancūzas Borisas Diaw 9 (7 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 1/1 baudos), brazilas Tiago Splitteris 8 (1/1 dvitaškiai, 6/12 baudos), Mattas Bonneris 4, Stephenas Jacksonas ir Gary Nealas po 3 taškus.

„Thunder“: Kevinas Durantas 31 (42 min., 5 atk. kam., 5 rez. perdav., 7/13 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8/8 baudos), Jamesas Hardenas 30 (34 min., 7 atk. kam., 4 rez. perdav., 10/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 10/13 baudos), Russellas Westbrookas 27 (41 min., 8 rez. perd., 7 atk. kam., 7/17 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/5 baudos), Derekas Fisheris 10 (0/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudos), Serge'as Ibaka 8 (Ispanija, 10 atk. kam., 3/11 dvitaškiai, 2/4 baudos), Kendrickas Perkinsas 3, šveicaras Thabo Sefolosha 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)