Rungtynės prasidėjo įspūdingu Marko Kešeljo solo pasirodymu, kuris per 3 minutes pelnė 10 taškų ir padėjo „Olympiakos“ ekipai įgyti 9 taškų persvarą (12:3). Įpusėjus kėliniui „Panathinaikos“ komandos deficitas išaugo iki dviženklio skaičiaus (17:6).

Antrame kėlinyje ir toliau dominavo šeimininkai, kurie kėlinio pabaigoje įgijo rekordinę 20 taškų persvarą 53:33.

Trečio kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ klubas surengė spurtą ir sumažino deficitą iki 8 taškų (55:47), tačiau kėlinio pabaigoje „Olympiakos“ ekipa „įsmeigė“ tris tritaškius iš eilės bei susigrąžino solidų 17 taškų pranašumą (66:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje Acie Law'as įmetė dvitaškį ir Pirėjaus komandos persvara buvo 20 taškų (71:51). Per likusį laiką „Panathinaikos“ klubas nesugebėjo sukurti intrigos.

M. Gecevičius per daugiau nei 7 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), 1 kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Š. Jasikevičius per beveik 19 minučių taip pat įmetė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo, bei 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 varžovo pražangas.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis ir Mike'as Batiste po 12, Kostas Kaimakoglou, Stratos Perperoglou ir Davidas Loganas po 9, Šarūnas Jasikevičius 6 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.