Nuo pirmų kėlinio minučių aikštėje užvirė atkakli kova taškas į tašką. Likus žaisti 4 minutes rezultatas buvo lygus 11:11, tačiau pirmo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Panathinaikos“ krepšininkai įgijo 5 taškų persvarą - 20:15.

Antrame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Olympiakos“ komanda, kuri kėlinio pabaigoje po Martyno Gecevičiaus ir Georgio Printezio tritaškių įgijo 8 taškų pranašumą - 41:33.

Trečio kėlinio pradžioje Marko Kešeljis dvitaškiu su pražanga padidino Pirėjaus komandos persvarą iki dviženklio skaičiaus (43:33). Kėliniui artėjant prie pabaigos „Panathinaikos“ klubą surengė spurtą ir sumažino deficitą iki 2 taškų (49:47).

Ketvirtame kėlinyje svečiai iš Atėnų stengiesi pasivyti varžovus, tačiau „Olympiakos“ ekipa neprisileido per arti. Šiame kėlinyje du svarbius tritaškius iš eilės pataikė M. Gecevičius.

M. Gecevičius per 17 minučių pelnė 11 taškų (3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, išprovokavo 2 varžovo pražangas, kartą prasižengė ir surinko +10 naudingumo balų.

Š. Jasikevičius per daugiau nei 25 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 18, Kostas Papanikolaou 16, Kyle'as Hinesas 13, Martynas Gecevičius 11 taškų.

„Panathinaikos“: Ianas Vougioukas 20, Dimitris Diamantidis 15, Stratos Perperoglou 12, Mike'as Batiste 10, Šarūnas Jasikevičius 4 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.