„Rūdupis“ antrą sezoną iš eilės pasipuošė LKL bronzos medaliais.

Prieniškiai LKL bronzinėje serijoje iškovojo dvi pergales iš eilės - svečiuose (93:91) ir namuose (87:55), o vėliau šiauliečiai, po sėkmingo trečio mačo savo arenoje (81:61), tik sušvelnino bendrą serijos santykį.

Rungtynės

„Rūdupio“ starto penketas: Adas Juškevičius, Gintaras Kadžiulis, Arnas Labuckas, Gediminas Orelikas ir Povilas Butkevičius.

„Šiaulių“ starto penketas: Marius Prekevičius, Vitalikus Liūtyčius, Mindaugas Žukauskas, Cameronas Longas ir Raitis Grafas.

Rungtynės prasidėjo atsargiai ir po 2 su puse minučių kovos buvo lygu - 2:2, kai dvitaškiais apsikeitė „Šiaulių“ latvis R. Grafas ir P. Butkevičius. Po C. Longo tolimo šūvio svečiai pirmavo 4:5. Tačiau netrukus G. Kadžiulio tritaškis ir A. Labucko dvitaškis leido aikštės šeimininkams pabėgti - 9:5. Antanas Sireika buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Ji nepadėjo, nes tuoj pat vienas po krepšiu likęs A. Labuckas pelnė du taškus, o G. Kadžiulis - tritaškį (14:5). Tada iniciatyvos ėmėsi šiauliečių veteranas M. Žukauskas, kuris surinko 5 taškus iš eilės (14:10). G. Orelikas tritaškiu ir P. Butkevičius dvitaškiu dar labiau atitolino „Rūdupį“ - 19:10. Pirmą kėlinį Prienų komanda laimėjo - 19:11.

Antras ketvirtis prasidėjo A. Labucko dėjimu su pražanga, bet puolėjo baudos metimas buvo netaiklus (21:11). Tačiau komandos draugo klaidą kitoje atakoje ištaisė A. Juškevičius (23:11). Kuriam laikui abi ekipos tarsi sustojo (25:13). Tą sąlyginę ramybę nutraukė A. Juškevičius, perėmęs kamuolį ir pabėgęs į greitą puolimą (27:13). Vėliau žaidimas išsilygino, bet Rūdupis buvo įgijęs saugią 15 taškų persvarą (30:15). Tačiau C. Longo pastangomis surengtas šiauliečių mini spurtas 6:2 privertė Virginijų Šeškų prašyti minutės pertraukėlės (32:21). Netrukus „Šiauliai“ dar labiau priartėjo (32:23, atkarpa - 2:8), bet Andrius Mažutis pataikė tritaškį (35:23). Po 20 minučių žaidimo „Rūdupis“ pirmavo 12 taškų skirtumu - 37:25.

Trečias ketvirtis prasidėjo šiauliečio Dariaus Gvezdausko tritaškiu (37:28). Vėliau rezultatas vėl kurį laiką keitėsi lėtai (40:30, 43:32, - per 4 min.). Tada 6:0 spurtavo „Šiauliai“ ir po D. Gvezdausko bei C. Longo dviejų tritaškių iš eilės jie sumažino atsilikimą iki 5 taškų (43:38). Tuoj pat tolimais „šūviais“ atsakė A. Labuckas ir Simas Buterlevičius, o iš po krepšio dar pataikė ir A. Juškevičius (atkarpa - 8:0). Kėlinio pabaigoje „Rūdupis“ spurtavo dar sykį (5:0). Artūro Milaknio tritaškis ir Edgaro Želionio dvitaškis leido prieniškiams po 30 minučių kovos susigrąžinti rekordinę 15 taškų persvarą - 58:43.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem E. Želionio dėjimais iš eilės ir G. Oreliko baudomis (64:43). S. Buterlevičius 5 taškai iš eilės (3+2) ir A. Milaknio tolima „bomba“ padėjo Prienų klubui išsaugoti solidų 23 taškų pranašumą (72:49, likus 5 min.). Žaidimo braižas nesikeitė ir abiejų komandų krepšininkai pakaitomis rinko taškus (76:58, likus 2:20 min.). Rungtynių pabaigoje šiauliečiai kiek priartėjo - 77:62. Rūdupis iškovojo galutinę pergalę 79:64 ir Prienų arenoje prasidėjo krepšininkų, klubo vadovų ir aistruolių šventė...

Rezultatas:

„Rūdupis“ - „Šiauliai“ - 79:64 (19:11, 18:14, 21:18, 21:21), - serija 3-1.

„Rūdupis“: Simas Buterlevičius ir Arnas Labuckas po 12, Adas Juškevičius 10, Gediminas Orelikas ir Povilas Butkevičius po 9, Edgaras Želionis ir Ginataras Kadžiulis po 8, Artūras Milaknis 6, Andrius Mažutis 5 taškai. Valdas Dabkus ir Paulius Ivanauskas nežaidė.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 25, Vytautas Šarakauskas 9, Raitis Grafas 7, Arvydas Šikšnius ir Darius Gvezdauskas po 6, Mindaugas Žukauskas 5, Rahsaunas Broadusas 4, Valdas Vasylius 2 taškai. Marius Prekevičius, Edvinas Ruzgas ir Vitalijus Liūtyčius taškų nepelnė. Ignas Ramašauskas nežaidė.