Pirmas kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Rodo, kurie likus žaisti 4 minutes turėjo 5 taškų persvarą (11:16). Tuomet po Željko Obradovičiaus minutės pertraukėlės Š. Jasikevičius „smeigė“ tritaškį ir inicijavo Graikijos čempionų spurtą 12:4 (23:20).

Antrame rungtynių kėlinyje varžovai nesugebėjo sustabdyti „Panathinaikos“ klubo puolimo mašinos, o deficitas išaugo iki 20 taškų.

Š. Jasikevičius per beveik 16 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Kostas Kaimakoglou ir Ianas Vougioukas po 13, Šarūnas Jasikevičius 12, Davidas Loganas 11, Stevenas Smithas ir Stratos Perperoglou po 9 taškus.

„Kolossos VAP“: Scotty Hopsonas 19, Antonis Asimakopoulos 12, Angelos Tsamis 10, Steve'as Panos 9 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.