Nugalėtojams B. Veikalas pelnė 14 taškų, gynyboje atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei išvengė pražangų. Per 24 su muse minučių (24:22) jis pataikė 1 tritaškį iš 5, visus 4 dvitaškius bei realizavo visus 3 baudų metimus.

S. Serapino sąskaitoje - 13 (tritaškiai 3/4, dvitaškiai 2/3) taškų, gynyboje sugriebtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir išnaudotas 5 pražangų limitas (23 min. 01 sek.).

Į šešioliktą vietą pakilo Hageno „Phoenix“ (10/23) ekipa su Žygimantu Jonušu, išvykoje 85:74 (29:18, 19:18, 19:24, 18:14) privertusi pasiduoti autsaiderius „BG Gottingen“ (4/29) krepšininkus.

Lietuvis savo ekipai pelnė 8 taškus, gynyboje atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei sykį prasižengė. Ž. Jonušas per daugiau nei 32 žaidimo minutes (32:12) pataikė 2 tritaškius iš 3, prametė dvitaškį ir realizavo abu baudų metimus.

Povilo Čukino atstovaujamas Tiubingeno „WALTER Tigers“ (14/18) klubas svečiuose 96:89 (16:21, 22:19, 25:17, 19:25, 14:7) po pratęsimo laimėjo prieš Frankfurto „Fraport Skyliners“ (17-16) komandą.

P. Čukinas per 20 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai).