„Rūdupis“ dvikovą pradėjo aktyviai ir nuolat pirmavo 13:2, 18:4, 21:9.

Ketvirčiui artėjant prie pabaigos svečiai iš Pasvalio sumažino skirtumą 22:25.

Antro kėlinio viduryje Trevono Hugheso pastangomis „Pieno žvaigždės“ spurtavo ir atitrūko (27:36). Iki didžiosios pertraukos „Rūdupis“ pasivijo priešininkus. - 37:39.

Trečiame kėlinyje sėkmingai žaidė Gintaras Kadžiulis ir Gediminas Orelikas ir „Rūdupis“ susigrąžino iniciatyvą - 56:50.

Ketvirtame kėlinyje Valdo Dabkaus, Arno Labucko ir Ado Juškevičiaus taškai leido aikštės šeimininkams įtikinamai pirmauti (65:50). „Rūdupis“ iškovojo svarbią pergalę rezultatu 89:72.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 18, Arnas Labuckas 14 (8 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 13, Adas Juškevičius 11, Valdas Dabkus 10, Artūras Milaknis ir Povilas Butkevičius po 9, Simas Buterlevičius 3, Andrius Mažutis 2 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 35 (7/11 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 6/7 baudos), Eimantas Bendžius 8, Paulo Sergio Prestesas 7 (5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 6, Sylvesteris Morganas 5, Darrickas Leonardas 3 taškai.

Paskutine komanda LKL pusfinalyje tapo „Šiauliai“

Po sunkios kovos į LKL pusfinalį pateko „Šiauliai“, namuose 102:92 (26:23 27:20 20:25 29:24) nugalėję Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus ir ketvirtfinalio seriją laimėję rezultatu 2-1.

Didžiąją rungtynių dalį kova vyko atkakliai, taškas į tašką, kol aikštės šeimininkams, „Šiauliams“, nepavyko įgyti kiek didesnės persvaros. Vis dėlto net ir tai nesumažino klaipėdiečių noro kovoti, kurie ne kartą vis prisivydavo savo varžovus.

Ketvirto kėlinio pradžioje atrodė, kad „Neptūnas" kils į lemiamą šturmą, kai po Manto Ruikio metimo savo deficitą sumažino iki 6 taškų (70:76), tačiau šiauliečiai į tai atsakė savo sėkmingu puolimu ir neleido svečiams pasivyti.

LKL pusfinalio serija prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ pradės jhau antradienį (balandžio 24 d.) Šiauliuose.

„Šiauliai“: Cameronas Longas (4 per. kam., +26 nauding. bal.) 21, Arvydas Šikšnius 19, Darius Gvezdauskas (8 išprov. pražang.) 18, Rashaunas Broadusas 17, Valdas Vasylius 10 taškų.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 25 (5 atk. kam.), Mantas Ruikis 15, Laurynas Mikalauskas 14, Artūras Bruninis 9, Aidas Viskontas (8 rez. perd.) ir Simas Galdikas po 7 taškus.