Lemiamas, trečiasis, serijos mačas bus žaidžiamas šį šeštadienį, balandžio 21 dieną, Šiauliuose.

Po trijų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo tik vienu tašku (68:67), tačiau ketvirtame ketvirtyje, per kurį iš viso pelnė net 33 taškus, atitrūko nuo varžovų ir pergalingai baigė susitikimą.

Verta pastebėti, kad šiose rungtynėse šeimininkai dvitaškius metė net 79 procentų taiklumu - tikslą pasiekė 30 iš 38 klaipėdiečių bandymų.

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 27 (11/12 dvitaškiai), Martynas Mažeika 18 (4/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), Mantas Ruikis ir Mindaugas Girdžiūnas po 12, Aidas Viskontas (9 rez. perd.) ir Artūras Valeika po 9 taškus.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius 30 (36 naud. balai), Arvydas Šikšnius, Rashaunas Broadusas ir Edvinas Ruzgas po 10, Vytautas Šarakauskas 8 taškai.

Kitoje ketvirtfinalio dvikovoje Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose 80:72 (17:17, 22:20, 23:10, 18:25) nugalėjo Prienų „Rūdupio“ krepšininkus ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Prienų krepšininkai sėkmingiau pradėjo dvikovą (8:1), tačiau šeimininkai greitai atsigavo po tokio šalto dušo ir ne tik pasivijo varžovus, bet juos ir aplenkė.Tiesa, Pasvalio ekipa ilgai pranašumo neišlaikė: po 10 minučių - 17:17.

Antrame ketvirtyje toliau vyko atkakli kovą, bet didesnę laiko dalį priekyje buvo kiek tiksliau puolime žaidusi „Pieno žvaigždžių“ komanda (31:25). Netrukus „Rūdupis“ pasivijo varžovus - 31:31, tačiau perimti iniciatyvos svečiams nepavyko. Gynėjo Trevono Hugheso vedama Pasvalio ekipa prieš didžiąją pertrauką pirmavo 39:37.

Trečiame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ įjungė aukštesnę pavarą. Suaktyvinę žaidimą tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu šeimininkai susikrovė devynių taškų persvarą (48:39), įpusėjus ketvirčiui turėjo jau dviženklį pranašumą (50:39), o jam baigiantis atitrūko dar labiau - 62:47.

Paskutiniame kėlinyje „Rūdupis“ nenuleido rankų ir stengėsi vytis varžovus, tačiau pasvaliečiai atlaikė svečių šturmą ir įpusėjus ketvirčiui toliau kontroliavo žaidimą - 73:60. Netrukus svečiai surengė kelias sėkmingas atakas ir sumažino atsilikimą iki 64:73, bet per likusį laiką „Pieno žvaigždės“ pergalės iš rankų nebepaleido - 80:72.

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 20 (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Trevonas Hughesas 15, Sylvesteris Morganas, Paulius Morkeliūnas ir Darrickas Leonardas po 10 taškų.

„Rūdupis“: Adas Juškevičius 17, Artūras Milaknis 11 (3/4 tritaškiai), Povilas Butkevičius 10, Arnas Labuckas ir Edgaras Želionis po 9 taškus.