Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių Raimundas Danys išvedė „Neptūną“ į priekį 83:80, bet Laurynas Samėnas tritaškiu išlygino rezultatą 83:83. Komandoms teko žaisti pratęsimą.

Iki pratęsimo pabaigos vėl likus 10 sek. dabar jau po L. Samėno metimo „Sakalai“ pirmavo 97:95, bet klaipėdietis Aidas Viskontas po dvitaškio iš po krepšio su pražanga persvėrė santykį - 98:97. Per likusias 3,9 sek. vilniečiai surengė paskutinę ataką, bet puikiai antrą rungtynių pusę žaidusio Virgilijaus Sirvydžio metimas iš po krepšio skriejo pro šalį.

„Sakalams“ padėjo Palangos „Palanga“, kuri savo aikštėje nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ 77:83 (17:25, 15:28, 24:18, 21:12) ir liko ant paskutinio - 12-o - turnyro lentelės laiptelio. Pasvaliečiai užėmė penktą poziciją. Dabar palangiškiai žais pereinamąsias rungtynes dėl teisės likti LKL su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionais.

Kitose penktadienio rungtynėse Kauno „Baltai“ namuose pralaimėjo Šiaulių „Šiauliams“ 75:86 (18:21, 20:22, 18:19, 19:24). Šiauliečiai po reguliaraus sezono yra treti, o kauniečiai - 8-i.

Kėdainių „Kėdainiai-Triobet“ savų žiūrovų akivaizdoje 88:68  (27:17, 14:17, 23:16, 24:18)  sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“, o Utenos „Juventus“ savo aikštėje nusileido Prienų „Rūdupiui“ 70:87 (22:23, 16:19, 16:26, 16:19). „Rūdupis“ užėmė ketvirtą vietą, o į atkrintamąsias varžybas nepateko kėdainiečiai (7 vieta), panevėžiečiai (11) ir uteniškiai (9).

LKL reguliariame čempionate šeštadienį įvyks paskutinės rungtynės, kuriose Kauno „Žalgiris“ susitiks su „Pieno žvaigždėmis“

„Sakalai“ - „Neptūnas“ - 97:98 (17:16, 20:22, 24:16, 22:29, 14:15), - po pratęsimo.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 20, Evaldas Baniulis ir Virginijus Sirvydis po 14, Arnas Butkevičius ir Augustas Pečiukevičius po 13, Arvydas Gydra 10, Aivaras Kiaušas 7 taškai.

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 27 (10 atk. kam.), Martynas Mažeika 22, Evaldas Dainys 14, Mindaugas Girdžiūnas 10, Aidas Viskontas ir Mantas Ruikis po 8, Raimundas Danys 7 taškai.

„Baltai“ - „Šiauliai“ - 75:86 (18:21, 20:22, 18:19, 19:24).

„Baltai“: Jonas Mačiulis 28 (10 atk. kam.), Urošas Petrovičius ir Mindaugas Kupšas po 11, Kasparas Vecvagaras 10, Edgaras Ulanovas 9, Vytenis Čižauskas 6 taškai.

„Šiauliai“: Vitalijus Liutychas 15, Arvydas Šikšnius 14, Rashaunas Broadusas ir Cameronas Longas po 13, Valdas Vasylius 10, Raitis Grafas 8, Mindaugas Žukauskas 7 taškai.

„Palanga“ - „Pieno žvaigždės“ - 77:83 (17:25, 15:28, 24:18, 21:12).

„Palanga“: Mantas Mockevičius 20, Enrico Pickettas 14, Mindaugas Reminas 13, Dane'as Johnsonas 12, Tomas Rinkevičius 7 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 18, Paulo Prestesas 12, Žydrūnas Kelys 9, Trevonas Hughesas ir Sylvesteris Morganas po 8, Evaldas Kairys ir L. Noblesas po 7 taškus.

„Kėdainiai-Triobet“ - „Lietkabelis“ - 88:68 (27:17, 14:17, 23:16, 24:18).

„Kėdainiai Triobet“: Laimonas Kisielius 14, Tomas Černeckis ir Davidas McClure'as po 13, Egidijus Dimša 12, Vytas Šulskis 10, Vytenis Jasikevičius 9, Paulius Beliavičius ir Aurimas Adomaitis po 7 taškus.

„Lietkabelis“: Šarūnas Kulevičius, Karolis Babkauskas ir Šarūnas Vasiliauskas po 11, Adomas Drungilas ir Vaidas Čepukaitis po 10, Julius Žurna 8, Ernestas Ežerskis 7 taškai.

„Juventus“ - „Rūdupis“ - 70:87 (22:23, 16:19, 16:26, 16:19).

„Juventus“: Karolis Petrukonis 21, vaidotas Volkus 10, Gintautas Matulis, Romanas Gumeniukas ir Darius Pakamanis po 9 taškus.

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 15, Gediminas Orelikas 14, Arnas Labuckas 12, Gintaras Kadžiulis 11, Adas Juškevičius 9, Simas Buterlevičius ir Valdas Dabkus po 7, Andrius Mažutis 6 taškai.