Š. Jasikevičius per beveik 5 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), po 1 kartą suklydo ir perėmė kamuolį, 2 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

Šeimininkai jau pirmame kėlinyje susikrovė didžiulę persvarą 30:12, o antro kėlinio pradžioje pranašumas siekė daugiau nei 20 taškų. Vis dėlto Rodo krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir, antram kėliniui artėjant prie pabaigos, sumažino deficitą iki 8 taškų (29:37).

Trečiame kėlinyje vėl dominavo „Panathinaikos“ krepšininkai, kurie susigrąžino 20 taškų persvarą (56:36). Ketvirtame kėlinyje Graikijos čempionų persvara pradžioje tapo 30 taškų (83:53), o rungtynėms baigiantis šis pranašumas siekė daugiau nei 40 taškų.

„Panathinaikos“: Davidas Loganas 22, Stevenas Smithas 15, Ianas Vougioukas 14, Patas Calathesas 12, Aleksas Kyritsis 10, Šarūnas Jasikevičius 3 taškai.

„Kolossos VAP“: Scotty Hopsonas 16, Angelos Tsamis 14, Steve'as Panos, Nikos Liakopoulos ir Kostas Charissis po 7 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.