Rungtynės:

„Žalgirio“ starto penketas: Mantas Kalnietis, Tomas Delininkaitis, Dainius Šalenga, Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas neatsigynė nuo pirmų varžovų atakų (0:3), bet T. Delininkaitis baudomis ir P. Jankūnas dėjimu persvėrė rezultatą - 4:3. Po lygios atkarpos (6:6) svečiai iš Rusijos spurtavo 5:0 ir kiek atitrūko (6:11). Žalgiriečiai kėlinio pabaigoje T. Delininkaičio ir Mindaugo Kuzminsko baudomis priartėjo prie priešininkų - 17:19.

Antras ketvirtis prasidėjo M. Kalniečio tritaškiu (20:19). Toliau vyko kova taškas į tašką (20:21, 22:21, 22:23). Krasnodaro komanda netrukus įgijo pavojingą 5 taškų pranašumą (22:27), bet du M. Kuzminsko ir P. Jankūno tritaškiai iš eilės leido „Žalgiriui“ persverti rezultatą - 28:27. Po dviejų kėlinių kauniečiai turėjo 2 taškų deficitą, kai paskutinėje atakoje mūsiškiai apmaudžiai prarado kamuolį, o Jeremiah Massey su sirena pelnė taškus iš po krepšio (34:36).

Trečią ketvirtį 4 sausais taškais pradėjo svečiai iš Rusijos (34:40), bet laimė, įmetė ir M. Kalnietis. „Lokomotiv-Kuban“ ekipa laimėjo atkarpą 9:2 ir „Žalgirio“ treneris Aleksandras Trifunovičius paprašė minutės pertraukėlės (36:45). Ji nepadėjo, nes varžovai pabėgo 11 taškų skirtumu (37:48). Toliau iniciatyva priklausė Krasnosdaro klubui (40:48, 40:50, 40:52). Netrukus jie pirmavo rekordiniu - 13 taškų - skirtumu (42:55). Iki kėlinio pabaigos M. Kuzminskui ir M. Kalniečiui pavyko sušvelninti varžovų pranašumą - 47:55.

Nors paskutinis ketvirtis prasidėjo M. Kalniečio taškais (49:55), „Lokomotiv-Kuban“ ekipa toliau išlaikė saugų 10-12 taškų pranašumą (49:59, 49:61, 51:61). Krasnodaro klubas likus 5:33 min. pabėgo 14 taškų skirtumu (51:65), bet „Žalgiris“ pakilo į lemiamą šturmą. T. Delininkaičio ir M. Kalniečio tritaškiais bei M. Kuzminsko dvitaškio mūsiškiai priartėjo - 62:69. Netrukus žalgiriečiai vėl kvėpavo svečiams į nugarą - 68:73. Tačiau kelios klaidos ir „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkų taiklios baudos leido Rusijos krepšinio atstovams triumfuoti Kaune 71:80.

Rungtynės

„Žalgiris“ - „Lokomotiv-Kuban“ - 71:80 (17:19, 17:17, 13:19, 24:25).

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis 17 (7 atk. kam., 7 rez. perdav., 5/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos), Mindaugas Kuzminskas 16 (7 atk. kam., 5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), Paulius Jankūnas 12 (5 atk. kam., 4/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), Tomas Delininkaitis 11 (3 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 6/9 baudos), Marko Popovičus (4 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 1/2 baudos) ir Milovanas Rakovičius (11:11 min., 5 pražang., 3/6 dvitaškiai) po 6, Robertas Javtokas 3 taškai (6 atk. kam., 1/5 dvitaškiai, 1/4 baudos). Dainius Šalenga (22:06), Vytenis Lipkevičius (09:51) ir Tadas Klimavičius (04:46 min.) taškų nepelnė, o Žygimantas Janavičius nežaidė.

„Lokomotiv-Kuban“: Jeremiah Massey (9 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos) ir Kelvinas Riversas (6 atk. kam., 3/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/10 baudos) po 18, Ali Traore 17 (11 atk. kam., 6/13 dvitaškiai, 5/7 baudos), Vlado Ilievski 11 (6 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos), Roderickas Blakney 10 (5 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos), Michalas Ignerski 6 taškai.