Trečią nesėkmę iš eilės patyrė Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ klubas, kuris išvykoje vertėsi be vėl susižeidusio savo lyderio Andrea Bargnanio ir 98:103 (16:21, 21:30, 26:26, 36:26) nusileido Indianos „Pacers“ krepšininkams.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Pacers“ jautėsi saugiai, nes pirmavo 15 taškų skirtumu (79:64), tačiau akimirksniu viskas pasikeitė: L. Kleiza smeigė du tritaškius iš eilės, netrukus dar pridėjo du baudos metimus bei dvitaškį ir ekipas skyrė jau tik du taškai - 79:81.

Po skubiai paprašytos minutės pertraukėlės Indianos vyrai atsigavo ir vėl kiek nutolo (86:79), bet L. Kleizai sumetus šešias baudas intriga vėl buvo gyva - 90:95 (likus 54 sek.). Vis dėlto per likusį laiką „Raptors“ pavyti savo varžovų nebepavyko - 98:103.

L. Kleiza per 16 minučių pelnė 18 taškų (visus - ketvirtame kėlinyje). Mūsiškis pataikė 1 iš 3 dvitaškį, 2 iš 7 tritaškių, 10 iš 10 baudų ir buvo rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Indianos „Pacers“ (35/22) - Toronto „Raptors“ (20/38) 103:98 (21:16, 30:21, 26:26, 26:36).

„Pacers“: Danny's Grangeris ir George'as Hillas po 18, Paulas George'as 15, Leandro Barbosa 14 taškų.

„Raptors“: Linas Kleiza 18, Alanas Andersonas 17 (4/4 tritaškiai), Amiras Johsonas 16, Edas Davisas 11, DeMaras DeRozanas 10, Gary's Forbesas 9, Jose Manuelis Calderonas 8 taškų (14 rez. perd.).

Linas Kleiza

Nutrūko 11-os iš eilės „Spurs“ pergalių serija

Pirmą nesėkmę po 11-os pergalių iš eilės patyrė ir į antrą vietą Vakarų konferencijoje nukrito San Antonijaus „Spurs“ klubas jis svečiuose be trijų savo lyderių Tony'io Parkerio, Manu Ginobilio ir Timo Duncano, kuriems buvo suteiktas poilsis, 84:91 (19:23, 25:24, 24:17, 16:27) neatsilaikė prieš Jutos „Jazz“ ekipą.

„Jazz“ po šios pergalės Vakaruose liko 10-oje vietoje, bet išsaugojo realius šansus patekti į atkrintamąsias, nes nuo septintoje ir aštuntoje pozicijoje žengiančių Dalaso „Mavericks“ ir Denverio „Nuggets“ komandų atsilieka tik vienu laimėjimu.

Jutos „Jazz“ (30/28) - San Antonijaus „Spurs“ (40/15) 91:84 (23:19, 24:25, 17:24, 27:16).

„Jazz“: Devinas Harrisas 25, Paulas Millsapas 18 (10 atk. kam.), Gordonas Haywardas 16, Alas Jeffersonas 12 (10 atk. kam.)... turkas Enesas Kanteris 3 taškai.

„Spurs“: Tiago Splitteris ir Gary's Nealas po 14, DeJuanas Blairas 13, Mattas Bonneris 10... prancūzas Borisas Diaw 5 taškai.