Sekmadienį svečiuose „Raptors“ krepšininkai 75:91 (20:25, 23:25, 12:20, 20:21) turėjo pripažinti antroje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios bei vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusios Oklahomos „Thunder“ (41/15) komandos pranašumą.

Trečio kėlinio viduryje po Alano Andersono tritaškio „Raptors“ klubui buvo pavykę priartėti iki trijų taškų (55:58), tačiau tada svečiai įkrito į neįtikėtino gilumo duobę ir pralaimėjo devynių minučių atkarpą net 0:24 bei buvo tiesiog triuškinami - 55:82.

Beje, lietuvis Linas Kleiza aikštėje kaip tik ir pasirodė pačioje šio varžovų spurto pradžioje (rezultatui esant 55:59) bei prametė abu savo tritaškius, o ketvirtame kėlinyje buvo pakeistas.

L. Kleiza per 10 minučių taškų taip ir nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko -3 naudingumo balus.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Jose Calderonas, 16 - DeMaras DeRozanas, po 8 - Alanas Andersonas ir Gary'is Forbesas.

Arenos šeimininkų gretose 23 taškais prie pergalės prisidėjo Kevinas Durantas, 17 - Jamesas Hardenas, 15 - Russellas Westbrookas, 8 - Serge'as Ibaka ir Daequanas Cookas.

Tragiškai gale žaidusiam „Bulls“ klubui - antausis Niujorke

Absoliutus lygos lyderis Čikagos „Bulls“ klubas (43/14) svečiuose itin apmaudžiai po pratęsimo 99:100 (19:31, 26:22, 30:19, 16:19, 8:9) nusileido Niujorko „Knicks“ (29/27) ekipai, kuri iškovojo antrą pergalę iš eilės ir liko aštuntoje Rytų konferencijos vietoje.

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti tris su puse minutes „Bulls“ pirmavo solidžiu 10 taškų skirtumu - 91:81. Tačiau tuomet aikštės šeimininkai įmetė 10 taškų be atsako (septynis iš jų, įskaitant ir pratęsimą išplėšusį tritaškį, surinko Carmelo Anthony's), o čikagiečiai, kurie dar prametė keturias baudas iš eilės, nebesukrapštė nė vieno - 91:91.

Pratęsime scenarijus kartojosi: likus žaisti 2 min. 50 sek. „buliai“ buvo priekyje 99:95, bet tada tarsi sustojo ir žiūrėjo, ką išdarinėja varžovų lyderis C. Anthony's - o šis likus 8 sek. smeigė tritaškį ir atnešė savo komandai itin reikalingą pergalę rezultatu 100:99.

Iš viso C. Anthony'io sąskaitoje - 43 taškai (4/5 tritaškiai, 12/26 dvitaškiai, 7/9 baudos) ir 7 atkovoti kamuoliai.

Imanas Shumpertas įmetė 15 taškų. 14 taškų pridėjo J. R. Smithas (4/11 dvitaškiai, 2/11 tritaškiai), 10 - Landry Fieldsas. Tysonas Chandleris surinko 8 taškus, sugriebė net 16 atšokusių kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus.

Pralaimėjusiems Derrickas Rose'as (4/18 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 8 kl.) pelnė 29, Carlosas Boozeris (16 atk. kam.) ir Luolas Dengas (0/5 tritaškiai) po 13, Tajus Gibsonas 11, Joakimas Noah 10 taškų.