Rungtyniaudami be vieno lyderių Tauro Jogėlos, kuris yra išvykęs į perspektyviausių jaunųjų pasaulio talentų stovyklą, „Žalgirio“ dubleriai pirmajame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną. Aštuntąją minutę „Sūduva“ pirmavo 24:8. Pačioje kėlinio pabaigoje Nerijus Barauskas 4 taškais iš eilės kiek sumažino atsilikimą – 13:24.

Per porą antrojo kėlinio minučių po tritaškį įmetė Marius Grigonis, N.Barauskas ir Žygimantas Skučas, todėl skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (22:28). Kiek vėliau dukart taikliai iš toli atakavo ir Tomas Dimša, kuris žaidė kęsdamas nugaros skausmus. Visgi, itin rezultatyvų kėlinį jaunieji žalgiriečiai laimėjo tik minimaliai (29:28) ir prieš didžiąją pertrauką atsilikinėjo 42:52.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai galiausiai pavijo varžovus. Tris tritaškius įmetė Justas Tamulis, o 7 taškus iš eilės surinkęs Rolandas Jakštas persvėrė rezultatą. Po Mariaus Grigonio prasiveržimo „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ pirmavo 71:66.

Paskutiniojo ketvirčio pradžia priklausė šeimininkams. Pirmųjų 6 minučių atkarpą „Sūduva“ laimėjo net 14:2 ir, atrodė, perlaužė rungtynių eigą savo naudai – 80:73. Po T.Masiulio minutės pertraukėlės jaunieji žalgiriečiai pakilo į lemiamą šturmą. R.Jakštas ir J.Tamulis smeigė po tritaškį (79:80), o Simonas Kymantas dukart atkovojo kamuolį puolant ir, pelnydamas 4 taškus, vėl išvedė svečius į priekį 84:82. Šeštąjį savo tritaškį įmetė J.Tamulis, tikslą pasiekė ir Vaido Kariniausko sudėtingas metimas, likus minutei suteikęs Kauno komandai 6 taškų pranašumą (89:83). Šią persvarą pavyko išsaugoti iki rungtynių pabaigos – 93:87.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: J.Tamulis 18 (6/7 trit.), R.Jakštas 17 (6 atk. kam.), M.Grigonis 13 (5 rez. perd.), T.Dimša 12 (5 atk. kam.), N.Barauskas 10, V.Kariniauskas 8 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Ž.Skučas 6, S.Kymantas 5 (6 atk. kam.), R.Simanavičius 4 taškai.

„Sūduva“: Ž.Kuklierius 18 (6 rez. perd.), A.Birgelis 18, A.Žibūda 16 (4/8 trit.), M.Valukonis 12 (5 atk. kam.), A.Krivonis 12.

Tuo metu kitoje ketvirtfinalio poroje Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ namuose 76:74 palaužė Joniškio „Delikatesą“ laimėjo seriją rezultatu 2:1.

NKL finalo ketverto varžybos balandžio 14 ir 15 d. bus rengiamos Garliavoje. Pusfinalyje „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ susitiks su Vilniaus „Statybos“ krepšininkais. Kitame pusfinalyje susigrums Kauno „LKKA-Atleto“ ir Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandos.