Antrąsias ketvirtfinalio rungtynes "Statyba" laimėjo 75:65 (23:15 16:18 12:17 24:15) ir šventė pergalę serijoje rezultatu 2-0.

"Statyba": Ovidijus Varanauskas (6 rez. perd.) 23, Vitalijus Lukša (5 atk. kam.) 16, Darius Tarvydas 9, Giedrius Marčiukaitis 8.

"KK Radviliškis - Juodeliai": Tomas Rakauskas (5 atk. kam., 8 išprv. praž., 6 kld.) 22, Audrius Mineikis (7 atk. kam.) 17, Juozas Ramanauskas (5 atk. kam.) 13.

"LKKA-Atletas" tik paskutinėmis minutėmis nugalėjo savo varžovus

Sunkią pergalę ketvirtfinalyje iškovojo Kauno "LKKA-Atleto" ekipa. Ji 96:92 (23:21 27:33 24:19 22:19) palaužė Vilniaus "Šarūno Marčiulionio krepšinio akademiją" ir laimėjo seriją rezultatu 2-0.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, po Nerijaus Varnelio dvitaškio, vilniečiai išsiveržė į priekį (92:90), tačiau to nepakako - kauniečiai surinko 6 taškus baudų metimais, o "Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija" nesugebėjo savo atakų užbaigti rezultatyviai, tad antrą pergalę ketvirtfinalio serijoje iškovojo "LKKA-Atletas".

"LKKA-Atletas": Vidmantas Sragauskis (6 atk. kam.) 24, Šarūnas Vingelis 19, Tomas Urbonas (5 atk. kam.) 14, Darius Gricius 13, Paulius Malašauskas (6 rez. perd., 10 išprv. praž.) 9, Matas Sapiega (8 rez. perd.) 7.

"Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija": Egidijus Mockevičius (17 atk. kam., 35 n.b.) ir Marius Pociukonis po 20, Nerijus Varnelis (5 atk. kam.) 16, Jonas Elvikis 12, Robertas Bitinas 10.

"Naftos-Universiteto" krepšininkai nusileido "Delikatesui"

Klaipėdos "Naftos-Universiteto" krepšininkai Joniškyje 60:73 nusileido "Delikateso" krepšininkams.

"Delikatesas" laimėjo visus keturis kėlinius ir nepaliko didelių šansų svečiams iš Klaipėdos.

"Delikateso" komandoje rezultatyviausiai žaidė: V. Užkuraitis pelnė 16 taškų, A. Kvedaravičius pridėjo 15.

Klaipėdiečių ekipoje nesulaikomas buvo J. Kazakauskas, kuris pelnė net 22 taškus, M. Kumpys ir V. Chodosovskis pridėjo po 10.

"Delikatesui" pavyko išlyginti aštuntfinalio serijos rezultatą, jis - 1:1.

Galingas V.Kariniausko žaidimas išlygino NKL ketvirtfinalio rezultatą tarp "Sūduvos" ir jaunųjų žalgiriečių

Vaido Kariniausko vedamas Kauno "Žalgirio-Sabonio krepšinio centras" namuose 75:69 (14:20 24:12 14:13 23:24) nugalėjo Marijampolės "Sūduvą" ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą - 1-1.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo marijampoliečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 20:14. Visgi antrasis ketvirtis kur kas sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, kurie įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Ypač nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Žygimantui Skučui, kuris surinko net -10 naudingumo balų. Dvidešimtmetis aukštaūgis prametė visus 5 dvitaškius, 1 tritaškį, atkovojo 2, tačiau prarado 3 kamuolius bei 3 kartus pažeidė taisykles.

"Žalgiris-Sabonio krepšinio centras": Vaidas Kariniauskas (9 atk. kam., 22 n.b.) 24, Tauras Jogėla 15, Marius Grigonis 13.

"Sūduva":Žilvinas Kuklierius (23 n.b.) 23, Mindaugas Kalvelis (6 atk. kam.) 13, Arūnas Krivonis (5 atk. kam.) 11, Aurimas Birgelis (6 atk. kam.) 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.