Po trijų kėlinių latviai vis dar turėjo 2 taškų deficitą (57:59), tačiau Sandis Valteris ir Kristapas Janičenokas per paskutines 10 minučių kartu pelnė net 18 iš 27 VEF ekipos taškų bei laimėjo ketvirtį rezultatu 27:19, ko ir pakako pergalei pasiekti.

Vienu naudingiausių žaidėjų aikštėje buvo ir lietuvis Antanas Kavaliauskas - jis per 26 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 6/6 baudų), 3 bei perėmė ir prarado po 1 kamuolį, prasižengė 1 kartą bei išprovokavo 4 varžovų pražangas - jo sąskaitoje 19 naudingumo balų.

Donatas Zavackas per kiek daugiau nei 23 minutes pelnė 6 taškus (1/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą buvo blokuotas, 3 sykius prasižengė bei išprovokavo tiek pat pražangų. Iš viso puolėjas surinko 7 naudingumo balus.

Finalinio ketverto varžybose VEF susitiks su Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Ventspilio "Ventspils" poros nugalėtoju. Po pirmųjų šių ekipų tarpusavio rungtynių arčiau finalinio ketverto yra Lietuvos ekipa, serijoje iki 2 pergalių pirmaujanti 1-0.

Kitoje pusfinalio poroje susitiks "Šiauliai" ir Kauno "Žalgiris".

VEF: Kristapas Janičenokas 22, Sandis Valteris 18, Antanas Kavaliauskas 16, Kasparas Beržinis (7 atk. kam.) 10, Donatas Zavackas (5 atk. kam.) 6.

"Kalev/Cramo": Gregoras Arbetas 16, Pavelas Ulyanko (6 rez. perd.) 15, Bamba Fallas (10 atk. kam.) 13, Armandas Škelė ir Tanelis Sokkas (6 rez. perd.) po 12.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.