Nepaisant patirtos nesėkmės, maskviečiai serijoje iki trijų pergalių vis dar yra žingsnelius priekyje - 2:1. Ketvirtasis šios ketvirtfinalio poros mačas vyks penktadienį taip pat Ispanijoje.

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 71:57, o ketvirto viduryje susikrovė net 19 taškų pranašumą (88:69) ir tik vėliau kiek atsipalaidavo bei leido varžovams apmažinti nepadorų skirtumą.

Ramūnas Šiškauskas per 20 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Darjušas Lavrinovičius per 5 minutes surinko 0 naudingumo balų.

„Gescrap BB“: Kostas Vasileadis 20 (4/8 tritaškiai), Marko Baničius 18, Aaronas Jacksonas 13 (8 rez. perd.), Alexas Mumbru 12 taškų.

CSKA: Nenadas Krstičius 22 (9/9 dvitaškiai), Andrejus Kirilenka 16, Aleksejus Švedas 15 taškų (5/7 tritaškiai).

Kšyštofas Lavrinovičius (kairėje)

Pirėjo „Olympiakos“ ekipos krepšininkai su lietuviu Martynu Gecevičiumi, trečiosiose Eurolygos ketvirfinalio rungtynėse savo aikštelėje 75:55 (14:12, 18:9, 16:9, 27:25) sutriuškino Sienos „Montepaschi“ klubą su Kšyštofu Lavrinovičiumi.

M. Gecevičius per penkias minutes įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

K. Lavrinovičius per 17 minučių surinko 4 taškus (1/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir blokavo metimą. Nepaisant to, lietuvis sykį suklydo ir surinko 3 asmenines pražangas.

Ketvirtosios rungtynės vyks penktadienį taip pat Graikijoje. Šiuo metu serijoje iki trijų pergalių 2:1 pirmauja „Olympiakos“.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas 15, Kostas Sloukas 11, Acie Law 10, Kostas Papanikolaou ir Evangelos Mantzaris po 9 taškus.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 15, Davidas Andersenas 12, Tomas Ressas 8 taškai.