Šią savaitę kauniečiai dar du kartus grūmėsi su „Rūdupio“ ekipa. Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalio serijoje abi komandos pasidalijo po pergalę. Dar vienos rungtynės tarp šių ekipų bus žaidžiamos trečiadienį „Žalgirio“ arenoje.

Trys pirmosios žalgiriečių atakos baigėsi rezultatyviai. Iš pradžių Paulius Jankūnas surinko 5 taškus, dvitaškį pridėjo Marko Popovičius ir „Žalgiris“ pirmavo 7:3. Vėliau metimą aukšta trajektorija pataikė Mantas Kalnietis, po to dar ir atlikęs perdavimą laisvam P. Jankūno metimui (14:9). Aikštelėje pasirodęs Dainius Šalenga iškart surinko 4 taškus, bet Artūras Milakniu tritaškiu išlygino rezultatą (18:18). Netrukus dvitaškį po DeJuano Collinso perdavimo pelnė Milovanas Rakovičius, o Tomas Delininkaitis tritaškiu iš 9 metrų su sirena sėkmingai užbaigė pirmąjį kėlinį – 23:21.

Prasidėjus antrajam kėliniui žalgiriečiai pradėjo demonstruoti solidžią gynybą – per pirmas 6 minutes prieniškiai tepelnė 4 taškus. Tuo tarpu kauniečiai užpylė šeimininkus tritaškiais: po sykį iš toli pasižymėjo D. Šalenga ir P. Jankūnas , dukart iš eilės – T. Delininkaitis (37:25). P. Jankūnas baudų metimais surinko 16-ąjį tašką (39:26), bet jam sėdus ant suolo „Rūdupis“ iškart spurtavo. Arnas Labuckas ir Adas Juškevičius pelnė po 4 taškus ir priartino savo komandą iki 34:39. Paskutinė antrojo kėlinio atkarpa vėl priklausė „Žalgiriui“. M. Kalnietis reidu užbaigė ataką, po to atliko perdavimą Vytenio Lipkevičiaus tritaškiui, o M. Popovičius taip pat gražiu perdavimu metimui išvedė Robertą Javtoką – 46:37.

Žalgiriečiai tiksliai vykdė derinius ir trečiojo kėlinio pradžioje. M.Kalnietis atliko perdavimus, po kurių tritaškį įmetė P. Jankūnas ir įdėjo R. Javtokas. Tada pats Mantas sulaukė perdavimo iš R. Javtoko ir įskraidino tritaškį iš krašto. Po V. Lipkevičiaus ryžtingo prasiveržimo Kauno komanda pirmavo 56:39. Kiek vėliau savo ketvirtąjį tritaškį pataikė P. Jankūnas, metimą iš vidutinio nuotolio įšovė M. Popovičius, dėjimu ataką baigė R. Javtokas, o D. Šalenga pridėjo 4 taškus – 67:48. „Rūdupis“ surinko 5 taškus be atsako, bet D. Šalenga gudrumu įveikė varžovą, žalgiriečiai apsigynė ir trečiąjį kėlinį įspūdingu taikliu šūviu nuo savos tritaškio linijos vainikavo D. Collinsas – 72:53.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Jį dėjimu po D. Collinso perdavimo pradėjo M. Rakovičius. M.Kalnietis tritaškiu ir T. Delininkaitis metimu iš arčiau dar labiau padidino „Žalgirio“ pranašumą – 79:57. Pasižymėjo ir V. Lipkevičius bei Tadas Klimavičius (83:59). Penktąjį tritaškį įmetė P. Jankūnas, o paskutinius taškus rungtynėse pelnė Žygimantas Janavičius – 88:71.

„Rūdupis“: V. Dabkus 16, A. Labuckas 15, A. Milaknis 10, A. Juškevičius 9, S. Buterlevičius 9 taškai.

„Žalgiris“: P. Jankūnas 25, D. Šalenga 13, T.Delininkaitis 11 (3/5 tritaškiai), M. Kalnietis 10, R. Javtokas ir V. Lipkevičius po 7, M. Popovičius ir M. Rakovičius po 4, D. Collinsas 3, T. Klimavičius ir Ž. Janavičius po 2 taškus. M. Kuzminskas taškų nepelnė.