Didžiulio būrio sirgalių palaikomi „Juventus“ krepšininkai kiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Karolio Petrukonio tikslių metimų serijos išsiveržė į priekį (10:6), tačiau klaipėdiečiai ne tik išlygino rezultatą (10:10), tačiau po Martyno Mažeikos tritaškio ir persvėrė rezultatą savo naudai - 21:16.

Antrajame kėlinyje tris tolimus metimus iš eilės pataikė Arturas Bruninšas ir po latvio solo pasirodymo Klaipėdos klubo persvara tapo triuškinanti - 51:30. Nors penki Gintauto Matulio taškai iš eilės padėjo uteniškiams kiek sumažinti deficitą, įpusėjus susitikimui „Neptūnas“ buvo priekyje - 53:37.

Situacija beveik nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. „Neptūno“ atotrūkis netruko vėl viršyti dvidešimties taškų ribą (64:41), o K. Petrukonio ir Ž. Urbono metimai paskutinėmis ketvirčio minutėmis tik šiek tiek sumažino svečių atsilikimą - 54:73.

Paskutinis ketvirtis šiose rungtynėse intrigos neatkūrė. „Juventus“ klubui buvo pavykę sumažti deficitą iki keturiolikos taškų, tačiau tai buvo viskas, ką šeštadienio vakarą sugebėjo padaryti Roberto Giedraičio auklėtiniai. Uteniškiai patyrė nesėkmę rezultatu 69:88.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas (26 tšk. ir 10 atk. kam.), Arturas Bruninis (14 tšk.), Martynas Mažeika (11 tšk.) bei Evaldas Dainys (10 tšk. ir 10 rez. perd.).

„Juventus“ komandai 19 taškų surinko Karolis Petrukonis, Žydrūnas Urbonas 11, Gintautas Matulis 9 taškus.