Ramiai vykusiame pirmajame kėlinyje rezultatas visą laiką buvo apylygis. „Žalgirio“ gretose pirmieji pasižymėjo tritaškį pataikęs Mindaugas Kuzminskas, iš arčiau įmetęs Robertas Javtokas ir po jo perdavimo įdėjęs Vytenis Lipkevičius (7:7). Šeimininkai minimaliai pirmavo po M.Kuzminsko dvitaškio su pražanga, Marko Popovičiaus prasiveržimo ir Dainiaus Šalengos tritaškio – 15:14. „Baltų“ gynėjui Edgarui Ulanovui pelnius devintąjį tašką, svečiai persvėrė rezultatą ir išlaikė jį savo naudai iki pirmojo kėlinio pabaigos, nepaisant M.Popovičiaus tritaškio ir Milovano Rakovičiaus dėjimo – 20:21.

Panašia tėkme klostėsi ir antrasis kėlinys. Tadas Klimavičius dvitaškiu ir tolimu metimu švelnino skirtumą 25:27, bet Jonas Mačiulis baudomis surinko devintąjį tašką (29:25). Kiek aktyvesnę atkarpą sėkmingai pradėjo greitoje atakoje įdėjęs M.Kuzminskas bei dvitaškį su pražanga įmetęs T.Klimavičius (31:29). J. Mačiulis atsakė 4 taškais iš eilės ir vėl išvedė savo komandą į priekį 33:31. Po Tomo Delininkaičio metimo (33:33) tą patį tritaškiu padarė Kasparas Vecvagaras, tačiau tas pats T. Delininkaitis gerai išpildė trenerio nubraižytą derinį ir taikliu tritaškiu baigė antrąjį ketvirtį – 36:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiams paskutinį kartą prireikė lyginti rezultatą. Iš pradžių, tai darė prasiveržęs Mantas Kalnietis (38:38), po to dvitaškį ir abi baudas sumetęs R. Javtokas – 42:42. D. Šalenga dėjimu greitoje atakoje ir reidu link krepšio įveikiant varžovo gynybą pelnė dešimtąjį komandos tašką be atsako – 48:42. Galiausiai „Žalgiris“ įgijo ir dviženklę persvarą, kai tritaškius pataikė V. Lipkevičius ir T. Delininkaitis – 58:46.

Šiose rungtynėse „Žalgirio“ gretose debiutavo Mario Delašas. Būtent jis, prasidėjus ketvirtajam kėliniui, vedė šeimininkus į priekį. Po jo 6 taškų iš eilės ir Žygimanto Janavičiaus greitos atakos pirmauta 68:51. Įsisiautėjo ir J. Mačiulis, po savo 22-ojo taško priartinęs „Baltus“ iki 59:70. Prieš tai dėjimu ataką baigęs M. Kuzminskas pataikė ir iš toli. Rungtynes žalgiriečiai baigė dėjimų lavina. M. Kalnietis dukart „užmetė“ kamuolį M. Kuzminskui, įdėjo ir T. Klimavičius, o galutinė „Žalgirio“ pergalė užfiksuota rezultatu 83:62.

„Žalgiris“: M. Kuzminskas 18 (10 atk. kam.), T. Klimavičius 14, D. Šalenga 9, T. Delininkaitis 9, R. Javtokas 8, M. Delašas 6, M. Popovičius 5, V. Lipkevičius 5, M. Kalnietis 4, M. Rakovičius 3, Ž. Janavičius 2 taškai. D.Collinsas taškų nepelnė.

„Baltai“: J. Mačiulis 22 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud. balai), E. Ulanovas 9, V. Čižauskas 7, K. Vecvagaras 7 taškai.