Atsirevanšavę už pralaimėjimą pirmajame ture Kaune (75:102) "Žalgirio" krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę ir aštuonių komandų B grupės turnyre pakilo į penktą vietą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose ketvirtadienio mače žaidė Robertas Packas, pelnęs 26 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

15 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Mindaugas Timinskas, 14 - Dainius Šalenga (5 rezultatyvūs perdavimai), po 13 - trečiojo kėlinio pradžioje penktąjį kartą prasižengęs Tanoka Beardas (10 atkovotų kamuolių), ir pirmąsias rungtynes po traumos žaidęs Simonas Serapinas.

9 taškus ketvirtadienio mače pelnė Darjušas Lavrinovičius, po 7 - Ainaras Bagatskis ir Paulius Jankūnas. Antrąjį pralaimėjimą patyrusiame "Maccabi" klube išsiskyrė Šarūnas Jasikevičius ir Anthony Parkeris, pelnę atitinkamai 34 ir 31 tašką.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 38 minutes pataikė 4 tritaškius iš 9, 4 dvitaškius iš 7, realizavo 14 baudų metimų iš 15, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 10 taškų aikštės šeimininkams pelnė Deonas Thomas, 8 - Maceo Bastonas.

Kitose ketvirtadienį vykusiose grupės rungtynėse Atėnų AEK (Graikija) klubas namie 91:79 nugalėjo "Winterthur FC Barcelona" (Ispanija) penketuką, o Pezaro "Scavolini" (Italija) krepšininkai svečiuose 74:63 įveikė Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) ekipą.

Devintojo turo rungtynes "Žalgirio" krepšininkai žais jau ateinančių metų sausio 6 dieną savo aikštėje su Atėnų AEK komanda.