Integruotose pamokose Domeikavos gimnazijos moksleiviai turėjo progą iš legendinio trenerio V. Garasto lūpų išgirsti apie krepšinio istoriją Lietuvoje, biologijos pamokos metu „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas aiškino apie žmogaus raumenų darbą, krepšininkė K. Alminaitė vedė krepšinio žaidimo taisyklių konkursą, o moterų krepšinio komandos „Sirenos“ direktorius E. Stankevičius ir krepšininkė R. Žemantauskaitė dalyvavo diskusijoje „Krepšinis ir aš“.

Apie Kauno rajoną pilietiškumo pamokoje vaikams išsamiai papasakojo meras V. Makūnas. Dailės ir muzikos pamokose į menines disciplinas pažvelgta pro krepšinio prizmę.

Tuo metu sporto salėje mokinių komandos varžėsi krepšinio tematika sukurtose vikrumo, greičio ir taiklumo estafetėse.

Po integruotųjų pamokų gimnazijos sporto salėje prie susirinkusių šeimininkų ir svečių prisijungė dar du garbingi svečiai – buvęs šios gimnazijos auklėtinis, Prienų „Rūdupio“ žaidėjas Artūras Milaknis ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Mindaugas Kuzminskas. Jau tradiciškai atvykėliams teko pasivaržyti su gimnazistais kamuolio metimo taiklumo varžybose. Kam teks garbė kovoti su krepšinio žvaigždėmis, domeikaviškiai aiškinosi visą ankstesnę savaitę: tarpusavio varžybų metu buvo išrinkti taikliausiai baudas metantys mergaitė ir berniukas bei geriausias tritaškių metikas berniukas.

Pirmoji į dvikovą su 205 cm ūgio aukščiausia Lietuvos krepšininke K. Alminaite stojo 8b klasės mokinė Eimantė Jusevičiūtė, ir nors kamuolys nekrito taip gerai, kaip norėjosi, profesionali krepšininkė Eimantei padovanojo krepšinio kamuolį su savo autografu. M. Kuzminskas baudų metimo varžybose kovojo su II b gim. kl. gimnazistu Airidu Giedraičiu, o A. Milaknis lygiosiomis sumėtė baudas su III a gim. kl. gimnazistu Roku Janicku. Abiem vaikinukams krepšininkai taip pat padovanojo savo autografais papuoštus kamuolius.

Be prizų neliko ir kiti integruotųjų pamokų dalyviai: geriausią savo krašto, Kauno rajono, žinovą apdovanojo meras V. Makūnas, buvo išrinkti geriausi krepšinio istorijos, krepšinio taisyklių, žmogaus raumenų darbo žinovai, apdovanoti gražiausius piešinius krepšinio tema nupiešę moksleiviai, labiausiai užvedančios krepšinio skanduotės kūrėjai, estafečių rungtis greičiausiai įveikusi mokinių komanda. Vienas smagiausių vaikams tekusių prizų – bilietai į pasaulio 17-mečių čempionato varžybas

Projektas „Krepšinio diena mano mokykloje“ prasidėjo vasario 22 dieną Lapių pagrindinėje mokykloje, vėliau lankėsi Garliavos J. Lukšos bei Babtų gimnazijose ir iki mokslo metų pabaigos iš viso apkeliaus dvylika ugdymo įstaigų. Vasarą Kauno rajono savivaldybė ir Lietuvos krepšinio federacija pradės vykdyti kitą projektą, sujungsiantį tradicinę Lietuvos religiją su antrąja – krepšiniu. Margininkuose, Tabariškėse, Zapyškio senosiose kapinėse, Ežerėlyje ir Raudondvaryje ketinama kartu atnaujinti kryžius ir koplytstulpius ir pastatyti krepšinio stovus.