Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Robertas Packas, pelnęs 23 taškus. Darjušas Lavrinovičius surinko 14 taškų, Tanoka Beardas (12 atk. kam.), Vidas Ginevičius (7 rez. perd.) ir Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) - po 11.

Šeimininkams 25 taškus pelnė Terrellas Lyday, po 17 - Haroldas Mrazekas ir Stephane'as Pelle.

ASVEL išsiveržė į priekį nuo pat rungtynių pradžios ir nepaleido pergalės iš savo rankų.

Aikštės šeimininkai ryžtingai pradėjo rungtynes, išsiverždami į priekį 12:0. Pirmuosius taškus "Žalgiriui", sužaidus keturias minutes, pelnė R.Packas. Tačiau po keturių iš eilės H. Mrazeko taškų ASVEL nutolo 17:3, o po kelių minučių šimininkai susikrovė 17 taškų persvarą - 25:8, tačiau po pakutinę kėlinio minutę pelnytų dviejų V.Ginevičiaus tritaškių metimų skirtumas sumažėjo iki 25:14.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o ketvirčio viduryje ASVEL atitrūko 39:21. Tačiau nuo tada "Žalgiriui" pavyko sutankinti gynybą, o puolime kauniečiai vertė prancūzus rinkti vieną pražangą po kitos. Kėlinys pasibaigė Prancūzijos ekipai pirmaujant vos keturiais taškais - 41:37.

Antrojoje rungtynių pusėje kauniečiai pasivijo varžovus - 46:46 ir toliau mynė aikštės šeimininkams ant kulnų, o likus žaisti šiek tik mažiau nei 2 min. iki mačo pabaigos, žalgiriečiai išsiveržė į priekį 81:80, tačiau sėkmingiau susitikimo pabaigą sužaidė ASVEL krepšininkai, kurie ir šventė pergalę.

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais gruodžio 23-ąją svečiuose su Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ekipa.

Statistika.

Vilerbano ASVEL (Prancūzija) - Kauno "Žalgiris" 85:83 (25:14, 16:23, 27:25, 17:21).

Teisėjai Iztok Rems (Slovėnija), Antonio Pimentel (Portugalija), Paolo Taurino (Italija).

ASVEL taškus pelnė: Terrell Lyday 25, Harold Mrazek 17, Stephane Pelle 13, Huseyin Besok 11, Tomislav Ružič 10, Danny Miller 5, Herve Toure 4.

"Žalgiriui": Robert Pack 23 (30 min. dvitaškiai 6/14, tritaškiai 0/1, baudos 11/12), Darjušas Lavrinovičius 14, Tanoka Beard 11, Vidas Ginevičius 11, Paulius Jankūnas 11, Ainaras Bagatskis 9, Mindaugas Timinskas 4, Dainius Šalenga 0 (Martynas Andriuškevičius, Gediminas Navickas).

Taiklumas. Dvitaškiai 24/47 (51,0 proc.) ir 20/40 (50,0), tritaškiai 6/15 (40,0) ir 5/16 (31,2), baudos 19/25 (76,0) ir 28/38 (73,8).

Atkovoti kamuoliai - 32 ir 36, rezultatyvūs perdavimai - 21 ir 11, klaidos - 13 ir 14.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.