Dviejų pirmųjų „Žalgirio“ atakų metu pro šalį skriejo tritaškiai, bet atsikovojus kamuolius po puskablį pataikė Robertas Javtokas ir Paulius Jankūnas. Komandos kapitonas pratęsė puikų pasirodymą pelnydamas dar 5 taškus (9:4), o po Manto Kalniečio prasiveržimo ir Vytenio Lipkevičiaus tritaškio svečiai pirmavo 14:6. „Budivelnik“ surinko 5 taškus be atsako, tačiau po dvitaškį įmetė ir Sonny Weemsas bei Milovanas Rakovičius (18:13).

Pirmojo kėlinio pabaigoje abi ekipos taškus dažniau rinko nuo baudų metimo linijos, „Žalgirio“ gretose pasižymint Marko Popovičiui, M.Rakovičiui ir Mindaugui Kuzminskui. Kėlinį baigė antruoju bandymu iš po krepšio įmetęs Dainius Šalenga – 25:18.

Antrąjį kėlinį gražiu antpuoliu pradėjo Tadas Klimavičius, o kitoje atakoje M.Popovičius puikiu perdavimu taikliam metimui išvedė DeJuaną Collinsą – 29:20. Visgi „Budivelnik“ nepalūžo ir dvejų atkarpų metu, tarp kurių įsiterpė D.Šalengos tritaškis, pelnė po 5 taškus – 30:32.

Po Aleksandro Trifunovičiaus minutės pertraukėlės žalgiriečiai atkuto: iš pradžių „alley-oop“ stiliumi įdėjo S.Weemsas, po to R.Javtokas, M.Kalnietis, P.Jankūnas ir Tomas Delininkaitis stojo mesti baudų, o pradėję spausti varžovus ir perimdami kamuolius susikūrė progas papildomiems antpuoliams. „Žalgirio“ spurtą 14:2 užbaigė dvitaškį su pražanga įmetęs P.Jankūnas ir du tolimus metimus pridėjęs T.Delininkaitis – 48:34.

T.Klimavičius dar pataikė vieną tritaškį ir įpusėjus rungtynėms kauniečiai buvo priekyje 51:40.

Persvara dar labiau išaugo trečiojo kėlinio pradžioje, kai tritaškį įmetė S.Weemsas ir porą kamuolių perėmė M.Kalnietis, sukūręs dvi greitas atakas – 58:40. Po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės žalgiriečiai suklydo net 4 kartus iš eilės ir leido pranašumui aptirpti – 58:47.

Nesėkmingą atkarpą nutraukė R.Javtoko dėjimas ir dar du taškai iš po krepšio. Nesavanaudiškai žaidė D.Collinsas, kuris perėmęs kamuolį galėjo pasižymėti pats, tačiau atliko perdavimą nuo lentos įdėjusiam S.Weemsui.

Aštuntąjį komandos tašką be atsako sumesdamas baudas pelnė P.Jankūnas ir „Žalgiris“ įgijo didžiausią persvarą – 66:47. „Budivelnik“ trečiąjį kėlinį baigė kiek sėkmingiau, bet svečiai, R.Javtokui įmetus dar kartą, ir toliau pirmavo 69:56.

Greitas šeimininkų tritaškis po ilgo laiko sumažino skirtumą iki 10 taškų – 59:69. Tačiau atsikovojęs kamuolį puolime pasižymėjo R.Javtokas, o po kelias atakas iš eilės „Žalgirio“ varikliu tapo M.Popovičius: pataikė tritaškį, rezultatyviai prasiveržė link krepšio ir atliko idealų perdavimą P.Jankūnui – 78:61.

Panašią persvarą padėjo išlaikyti M.Kalniečio metimas iš vidutinio nuotolio ir taiklios S.Weemso baudos – 82:67. Porą kartų apsigynę ukrainiečiai, likus žaisti 3 minutes, priartėjo iki 72:82. Žengti į vienaženklę ribą jiems nepavyko, nes P.Jankūnas sumetė baudas, o protingai žaidęs M.Popovičius surinko paskutinius šešis „Žalgirio“ taškus – 90:79.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 17, M.Popovičius 13, R.Javtokas 11, S.Weemsas 11, M.Kalnietis 8, T.Delininkaitis 7, T.Klimavičius 5, V.Lipkevičius 5, D.Šalenga 5, M.Rakovičius 3, D.Collinsas 3, M.Kuzminskas 2.