Dėl smulkių traumų rungtynes praleidusius Paulių Jankūną ir Dainių Šalengą startiniame penkete pakeitę Tadas Klimavičius ir Tomas Delininkaitis puikiai pradėjo mačą – 6:3.

Pirmoje atakoje įdėjęs Robertas Javtokas vėliau kartu su Mantu Kalniečiu varžovus „pavaišino“ blokais, o puolime penkis taškus iš eilės pelnė Sonny Weemsas. Po minutės jis dukart atliko rezultatyvius perdavimus T. Delininkaičiui, kurio tritaškiai skrodė tinklelį. Spurtą 13:0 pratęsė R. Javtoko ir T.Klimavičiaus dvitaškiai – 21:8.

Aikštelėje pasirodę Mindaugas Kuzminskas, Vytenis Lipkevičius ir DeJuanas Collinsas iškart atidarė savo taškų sąskaitas ir dar labiau padidino skirtumą – 27:11. Per paskutines dvi pirmo kėlinio minutes „Žalgiriui“ taškus pelnė tik Milovanas Rakovičius, bet šeimininkų persvara išliko solidi – 29:15.

M. Rakovičius pasižymėjo ir antro kėlinio pradžioje, tritaškį įmetė Marko Popovičius, o M. Kuzminskas greitoje atakoje įdėjo per varžovo galvą – 36:21. „Lietkabelis“ nukirpo persvarą iki 10 taškų (26:36), bet tritaškius pataikė S. Weemsas ir M. Popovičius – 42:28. Visgi, svečiai pajautė žaidimą ir, įmetę porą tritaškių, sugebėjo dar kartą priartėti – 38:44. Nesėkmingą „Žalgiriui“ atkarpą nutraukė LKL „Oro karaliaus“ vardą patvirtinęs S. Weemsas, dėjimu ir tritaškiu baigęs pirmąją rungtynių pusę – 49:40.

Prasidėjus ketvirtm kėliniui tikslą pasiekė M. Kuzminsko ir M. Popovičiaus tritaškiai ir tokios pat vertės „Lietkabelio“ gynėjo Ernesto Ežerskio metimas nuo lentos (79:56). Po D. Collinso ketvirto iš eilės ir M. Popovičiaus dar vieno tritaškio kauniečiai išlaikė 20 taškų pranašumą – 84:64.

Jis kiek sumažėjo likus žaisti 4 minutes (84:69), tačiau M. Kalnietis tritaškiu, T. Klimavičius dėjimu ir M. Kuzminskas baudų metimais įtvirtino „Žalgirio“ pergalę - 93:71.

Panevėžio ekipa LKL užima priešpaskutinę vienuoliktą vietą (3 pergalės ir 14 pralaimėjimų). Daug geriau „Lietkabeliui“ sekasi Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyre. Ten panevėžiečiai yra patekę į turnyro pusfinalį.

„Žalgiris“ - „Lietkabelis“ - 93:71 (29:15, 20:25, 22:11, 22:20).

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 15, Sonny Weemsas 13, Tadas Klimavičius, Marko Popovičius ir Tomas Delininkaitis po 12, Mantas Kalnietis ir DeJuanas Collinsas po 8, Vytenis Lipkevičius 5, Robertas Javtokas ir Milovanas Rakovičius po 4 taškus.

„Lietkabelis“: Ernestas Ežerskis 15, Osvaldas Matulionis 13, Edgaras Stanionis 11, Šarūnas Vasiliauskas ir Adomas Drungilas po 8, Giedrius Staniulis 7, Vaidas Čepukaitis 5, Šarūnas Kulevičius ir Karlis Babkauskas po 2 taškus.