19-metis 210 cm ūgio lietuvis antradienio mače pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, po du kartus suklydo ir prasižengė bei privertė varžovus prasižengti 6 kartus. Per 28 su puse minutės (28:23) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8.

Naudingiausiu savaitės žaidėju su 37 balais tapo 26-erių metų 185 cm ūgio amerikietis DaShaunas Woodas, kurio atstovaujama Berlyno „Alba“ ekipa (Vokietija) namuose 83:74 įveikė Trevizo „Benetton“ (Italija) krepšininkus.

Amerikietis nugalėtojams pelnė 22 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, dusyk suklydo, 4 kartus prasižengė bei išprovokavo 9 varžovų pražangas. Per 35 su puse aikštelėje praleistas minutes (35:35) D. Woodas pataikė 2 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Pagal naudingumo balus per vienas rungtynes šiame sezone, amerikietis nusileidžia tik reguliaraus sezono pirmos savaitės naudingiausio titulą laimėjusiam prancūzui Tony Parkeriui (Vilerbano „Asvel“, Prancūzija) ir Last-16 etapo trečios savaitės naudingiausiojo titulą iškovojusiam kitam Prancūzijos rinktinės žaidėjui Nando De Colo („Valencia Basket“, Ispanija), kurie per rungtynes surinko po 40 naudingumo balų.

Trečią vietą naudingiausių penktos savaitės žaidėjų sąraše užima 26 balus surinkęs 22-ejų metų 190 cm ūgio prancūzas Edwinas Jacksonas („Asvel“), o naudingiausių penketuką su 24 balais baigia 26-erių metų 203 cm ūgio amerikietis Darnellas Jacksonas (BK „Doneck“, Ukraina) bei 31-erių metų 180 cm ūgio prancūzas Afikas Nissimas (Novo Mesto „Krka“, Slovėnija).