LKL grandai - "Žalgiris" ir "Lietuvos rytas" sutriuškino savo varžovus, o "Panevėžys" visas rungtynes pirmavo prieš pirmenybių autsaiderę "Alitą" ir iškovojo 4-ąją pergalę.

Klaipėdos “Neptūnas” – Kauno “Žalgiris” 81:118 (19:34, 23:25, 24:33, 15:26).

Antrajame rate “Žalgiris” atsirevanšavo “Neptūnui” už sensacingą nesėkmę Kaune. Jau per pirmąjį kėlinį susikrovę 15 taškų pranašumą, kauniečiai šventė įtikinamą pergalę.

Pirmojo kėlinio metu šeimininkai nesugebėjo sustabdyti Tanoka Beardo, per 10 minučių spėjusio surinkti 14 taškų. Tačiau jam atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio antrąjį kėlinį “Neptūnas” pradėjo spurtu. 12 taškų be atsako pelnę šeimininkai priartėjo iki 28:34. Bet netrukus sekė “Žalgirio” spurtas 12:3 ir svečiai vėl atsiplėšė 48:34.

Tritaškius įspūdingai metę svečiai vis didino persvarą, kol ji pasiekė 30 taškų. Pergalę kauniečiai iškovojo 37 taškų skirtumu.

24 taškus “Neptūnui” pelnė Antonio Grantas, 16 pridėjo Mantas Ruikis, o 14 į savo kraitį įsidėjo Matas Niparavičius.

Tanoka Beardas nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias su 30 taškų. 26 pridėjo Robertas Packas, 18 – Mindaugas Timinskas, 16 – Dainius Šalenga, o 11 – Ainaras Bagatskis.

"Žalgiris" įspūdingu taiklumu atakavo krepšį. Tikslą pasiekė 79 procentai dvitaškių (31/39), 70 proc. tritaškių (14/20) bei 78 proc. baudų metimų (14/18).

Panevėžio "Panevėžys" - Alytaus "Alita" 95:84 (24:20, 25:22, 20:19, 26:23).

Panevėžio komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Tomas Gaidamavičius (19 tšk.). Rytis Streikus pridėjo 18, o Aurimas Papučka 17 taškų.

"Alitai" Žygimantas Jonušas įmetė 30 taškų, Rytis Adomavičius - 23.

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Šiaulių "Šiauliai" 106:74 (19:20, 31:24, 29:17, 27:13).

Be pralaimėjimų žengiančiam "Lietuvos rytui" Simas Jasaitis pelnė 23 taškus, Frederickas House'as - 21, o Tomas Delininkaitis ir Andrius Šležas pridėjo po 14.

Šiauliečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Michailas Anisimovas - 17 taškų. Vaidas Pauliukėnas įmetė 14, Tomas Balčiūnas - 13 taškų.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):