Sekmadienį Šiauliai Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro ketvirtfinalio papildomose rungtynėse Radviliškyje 63:69 nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams ir nepateko į varžybų finalo ketvertą.

BBL Elito divizione šiauliečiai patyrė tik trečią pralaimėjimą, o Kėdainių komanda šventė septintą pergalę. Šiauliams laimėti nepadėjo ir itin rezultatyvus amerikiečio Camerono Longo žaidimas, kuris pelnė net 31 tašką. Likus minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos Šiauliai turėjo net 11 taškų pranašumą, bet jo neišsaugojo.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vytenis Jasikevičius - 23 taškai.

Rezultatas:

„Šiauliai“ (13/3) - „Kėdainiai-Triobet“ (7/9) - 99:105 (15:24, 31:18, 19:17, 21:27, 13:19), - po pratęsimo.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 31 (6 atk. kam.), Julius Jucikas 21, Arvydas Šikšnius 11, Mindaugas Žukauskas ir Darius Gvezdauskas po 9, Rashaunas Broadusas 4, Ignas Ramašauskas ir Marius Prekevičius po 2 taškus.

„Kėdainiai-Triobet“: Vytenis Jasikevičius 23, Paulius Beliavičius 20, Aurimas Adomaitis 19, Vidas Ginevičius ir Davidas McClure'as po 13, Egidijus Dimša 10, Vytas Šulskis 7 taškai.

1.Talino „Kalev-Cramo“191181414:139630
2.Šiaulių „Šiauliai“161331448:134929
3.Liubercų „Triumf“161241336:117228
4.Ventspilio „Ventspils“171161317:122828
5.Prienų „Rūdupis“151051273:122725
6.Pasvalio „Pieno žvaigždės“16881147:110124
7.Utenos „Juventus“177101268:133524
8.Tartu Universitetas186121444:152624