"Gala" krepšininkai svečiuose 108:104 (28:27, 28:27, 30:23, 22:27) įveikė Nikolajevo MBC (Ukraina) ekipą ir atsirevanšavo jai už pralaimėjimą savo aikštėje rezultatu 88:89.

Net 76 taškus nugalėtojams pelnė krepšininkai iš Lietuvos, o rezultatyviausiai žaidė Darius Lukminas, įmetęs net 32 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 9/14, baudos 1/2). Per 36 minutes jis dar atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvo Andrius Mažutis, per 34 minutes įmetęs 17 taškų (3/6, 3/6, 2/4), atkovojęs 3 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

10 taškų (3/6, 0/0, 4/6) į ukrainiečių krepšį įmetė Tomas Čerkunovas. Per 24 žaidimo minutes jis be to atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Vos 8 minutes žaidęs Giedrius Kurtinaitis pelnė 9 taškus (0/1, 2/4, 3/3), o Viliaus Šumskio sąskaitoje 8 taškai (3/4, 2/4), 6 atkovoti kamuoliai ir du blokuoti metimai per 28 minutes.

Po šios pergalės "Gala" krepšininkai realiai pretenduoja į antrąją vietą grupėje, kurioje pirmauja abi pergales iškovojęs "Šiaulių" klubas.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1."Šiauliai"220206:1744
2.Nikolajevo MBC (Ukraina)312282:2944
3.Baku "Gala" (Azerbaidžanas)312281:3014

Trečiąjį pralaimėjimą keturių komandų B grupėje patyrė trečioje vietoje esanti Rimo Endrijaičio treniruojama Sumų "Sumychimprom" (Ukraina) ekipa, kurioje žaidžia Tomas Rinkevičius, savo aikštėje 48:69 (12:16, 11:20, 14:8, 11:25) pralaimėjusi Odesos MBC (Ukraina) penketukui.

T.Rinkevičius per 11 minučių pelnė 8 taškus (0/2, 2/3, 2/2).

Grupėje pirmauja visas keturias pergales iškovojęs Rostovo "Lokomotiv" (Rusija) klubas su Giedriumi Gustu ir Artūru Masiuliu.

1.Rostovo "Lokomotiv" (Rusija)440331:2448
2.Odesos MBC (Ukraina)431303:2657
3.Sumų Sumychimprom" (Ukraina)413272:2945
4.Talino "Dalkia Nybit" (Estija)404231:3344

Trečiąją pergalę ketvirtosiose rungtynėse iškovojo ir Centro konferencijos keturių komandų B grupės turnyro lydere tapo Gintaro Stulgos Šekesfehervaro "Albakomp" (Vengrija) ekipa, svečiuose 99:96 (20:27, 33:17, 23:21, 23:31) įveikusi antroje vietoje su 2 pergalėm ir 2 pralaimėjimais esantį Rolando Alijevo Bonkurto "Basket Club" (Šveicarija) klubą.

G.Stulga nugalėtojams per 3 minutes pelnė 4 taškus (1/2, 0/0, 2/2) ir atkovojo 1 kamuolį.

28 minutes šeimininkų gretose žaidęs R.Alijevas pelnė 26 taškus (8/11, 2/2, 4/5) ir buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą. Be to jis atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Friburgo "Benetton Olympic" (Šveicarija) - Decino BK SCE (Čekija) 80:90

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):