„Topsportschool VBL“ krepšininkai po pirmojo tritaškio vienintelį kartą pirmavo rungtynėse 3:2. Tada kauniečiai pelnė 8 taškus be atsako (9:3) ir, nors svečiai kurį laiką neleido „Žalgiriui“ atsiplėšti (7:11, 11:15), po Mariaus Grigonio šeštojo taško pasibaigus pirmajam kėliniui lietuviai buvo priekyje 19:11.

Antrajame kėlinyje šeimininkai galutinai atsiplėšė. Simonas Januškis, Lukas Lekavičius, Justas Tamulis ir Tomas Dimša įmetė po tritaškį ir „Žalgiris“ nutolo 38:15. Prieš pat didžiąją pertrauką kauniečių rezultatyvumas kiek apslopo, bet du T. Dimšos dėjimai neleido nuobodžiauti „Žalgirio“ arenoje susirinkusiems žiūrovams – 46:25.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau dominavo jaunieji žalgiriečiai. Trečiąjį kėlinį jie laimėjo dvigubai (30:15), o ketvirtajame L. Lekavičius tritaškiu pelnė šimtąjį tašką.

„Žalgiris“: T. Dimša 21, L. Lekavičius 17 (3/3 tritaškiai, 5 rez. perd.), J. Tamulis 15, R. Gustys 10, S. Raupys 8 (12 atk. kam.), M. Grigonis 8 (5 atk. kam.), P. Šatkus 6, T. Miškinis 6, S. Januškis 3, K. Vene 2, K. Červinskis 0 taškų.

„Topsportschool VBL“: S. Stevensas 17, N. El Khouncharas 13, S. Hemeleersas 10 taškų.

Abi ekipos pirmosiose dienos rungtynėse iškovojo triuškinamas pergales. Belgai 105:76 įveikė Prahos „USK Future Stars“ komandą, o jaunieji žalgiriečiai lengvai susitvarkė su „Vaerlose BBK“ iš Danijos 100:65.