Vitorijos "Tau Ceramica" – Barselonos "F.C. Barcelona" 72:79 (17:10, 14:19, 13:21, 28:29).

Arvydo Macijausko "Tau Ceramica" patyrė ketvirtąją nesėkmę šiame sezone, nusileisdama būsimai Kauno "Žalgirio" varžovei Eurolygoje, Barselonos ekipai. Namuose žaidę baskai gerai pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmąjį kėlinį, tačiau svečiai greitai išlygino rezultatą. Lemiamomis akimirkomis labiau sekėsi Barselonos komandai.

A.Macijauskui šios rungtynės buvo ne itin sėkmingos. Jis pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių) ir surinko tik tris naudingumo balus.

Rezultatyviausias "Tau Ceramica" gretose buvo Jose Manuelis Calderonas – 21 taškas. Nugalėtojams 26 taškus pelnė Juanas Carlosas Navarro, 15 pridėjo Vlado Ilievski.

Las Palmo "Gran Canaria" - Sevilijos "Caja San Fernando" 77:61 (23:15, 23:12, 13:22, 18:12).

"Caja San Fernando" klubas, kuriam atstovauja lietuvis Donatas Slanina, nesugebėjo pasipriešinti penktąją vietą lygoje užimančiai Las Palmo ekipai. Jau po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo net 19 taškų. Nors antrojoje rungtynių dalyje Sevilijos komanda buvo šiek tiek priartėjusi, ketvirtajame kėlinyje "Gran Canaria" užtvirtino savo pergalę.

Kaip ir A.Macijauskui, D.Slaninai ši diena taip pat buvo nesėkminga – gynėjas pelnė 6 taškus (0/6 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau triskart suklydo ir keturis prasižengė.

Sevilijos ekipoje nesulaikomas buvo Lou Roe – 29 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Nugalėtojams po 20 taškų pelnė Sitapha Savane ir Willas McDonaldas.

Tenerifės "Unelco" – Malagos "Unicaja" 72:99 (15:20, 14:22, 17:36, 26:21).

Gintaro Einikio "Unicaja" neturėjo jokio vargo, sutriuškindama vieną lygos autsaiderių "Unelco" ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus ir atkovojo 1 kamuolį.

Nesulaikomas Malagos ekipoje buvo J.R.Bremeris, pelnęs 27 taškus. Jorge Garbajosa pridėjo 17.

Tenerifės ekipai 17 taškų pelnė S.Toledo.

Valjadolido "Forum" - Leidos "Plus Pujol" 82:80

Lyderių rikiuotė turnyro lentelėje (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):