Nugalėtojams D.Lavrinovičius per kiek daugiau nei 21 minutę pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas. Lietuvis taip perėmė 2 kamuolius, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

R.Šiškauskas nebuvo registruotas rungtynėms.

Lenkijos ekipai D.Motiejūnas per 20 minučių pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, nors lietuvis išprovokavo 5 pražangas, tačiau tiek pat kartų prasižengė pats ir buvo privertsas palikti aikštelę.

CSKA: Darjušas Lavrinovičius 13, Jamontas Gordonas ir Andrėjus Vorontsėvičius po 12, Dmitrijus Sokolovas 11.

"Asseco Prokom": Jerelas Blassingame'as 19, Michaelis Kuebleris 12, Adamas Lapeta 11,

"Chimki" be Marijono Petravičiaus iškovojo sunkią pergalę Samaroje

Rimo Kurtinačio treniruojama Maskvos srities "Chimki" (10-2) ekipa, kurioje rungtyniauja Marijonas Petravičius, VTB Vieningoje lygoje iškovojo dar vieną pergalę. Maskviečiai išvykoje 68:64 (11:27, 22:12, 19:12, 16:13) palaužė Samaros "Krasnye Krylia" (5-5) klubo krepšininkus.

Nors likus žaisti kiek daugiau nei dvi munutes priekyje buvo aikštės šeimininkai (64:63), tačiau tritaškį pataikė Sergėjus Monia ir išvedė "Chimki" į priekį (64:66). Po šio epizodo komandos sunkiai redo kelią link varžovo krepšio. Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje Vitalijus Fridzonas pelnė du taškus ir įtvirtino savo ekipos pergalę (64:68).

M.Petravičius susitikimui nebuvo registruotas.

"Chimki": Vitalijus Fridzonas 20, Sergėjus Monya 14, Kresmiras Lončaras 11.

"Krasnye Krylia": Draganas Labovičius 15, Fedoras Likholitovas 14, Aaronas Miles'as 12, Lionnielis Rushas 11.

"Lokomotiv Kuban" sutriuškino Justo Sinicos ekipą

Triuškinančią pergalę VTB Vieningosios lygos B grupėje šventė Krasnodaro "Lokomotiv Kuban" (6-5) ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 87:66 (23:19, 21:14, 27:16, 16:17) nugalėjo Minsko "Minsk-2006" (0-12) klubą su Justu Sinica.

Lietuvis per kiek daugiau nei 21 minutę pelnė 7 taškus (2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Nugalėtojų gretose spindėjo 25 taškus surinkęs ir 9 kamuolius atkovojęs Jeremiahas Massey. Dviženklį taškų skaičių taip pat surinko Ali Traore (12 tšk., 7 atk. kam.) ir Roderickas Blakney (11 tšk.).

Minsko ekipai atitinkamai 20 ir 17 taškų surinko Aleksejus Laškevičas ir Justinas Hawkinsas (8 atk. kam.).

Priminsime, kad pirmenybių B grupėje varžosi ir Vilniaus "Lietuvos ryto" (5-5) krepšininkai.

Žaidėjai iš Lietuvos svariai prisidėjo prie dramatiškos "Budivelnyk" pergalės

Dramatišką pergalę VTB Vieningosios lygos A grupėje iškovojo Rolando Alijevo ir Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo "Budivlenyk" (3-7) komanda. Ji savo aikštelėje po pratęsimo 80:76 (24:14, 20:13, 15:1, 12:27, 9:5) nugalėjo Žemutinio Naugardo "Nizhny Novgorod" (6-6) klubą.

Pirmojoje mačo pusėje dominavo svečiai, visgi ketvirtajame kėlinyje rusai surengė spurtą ir po tikslaus Semeno Antonovo dvitaškio pačioje ketvirtojo ketvirčio pabaigoje išplėšė pratęsimą.

Visgi, tai šeimininkų neišblaškė. Ukrainos ekipa savo pranašumą įrodė per papildomą laiką.

R.Alijevas per kiek daugiau nei 25 minutes pelnė 10 taškų (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

M.Anisimovas per kiek daugiau nei 29 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir 3 kartus suklydo.

"Budivelnyk": Zachas Morley 17 (15 atk. kam.), Michailas Anisimovas 14, Rolandas Alijevas ir Jackas McClintonas po 10.

"Nizhny Novgorod": Semenas Antonovas 21 (7 atk. kam.), Dimitrijus Golovinas 13, Vadimas Paninas 12 (10 atk. kam.).

Priminsime, kad pirmenybių A grupėje varžosi ir Kauno "Žalgirio" (5-6) krepšininkai.

Šeštą pergalę dvyliktose VTB Vieningosios lygos rungtynėse iškovojo Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF (Latvija) krepšininkai su Antanu Kavaliausku, šeštadienį namuose 84:62 (25:14, 18:21, 22:12, 19:15) sutriuškinę "Astana" (5 pergalės ir 8 pralaimėjimai) komandą iš Kazachstano.

A. Kavaliauskas nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei surinko 4 pražangas. Per 21 minutę jis prametė vienintelį tritaškį, 3 dvitaškius metimus iš 5 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.