P. Baločka per beveik 17 minučių pelnė 5 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo.

P. Šakinis per kiek daugiau nei 21 minutę surinko 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Evaldas Žabas buvo rezultatyviausias mače, bet jo atstovaujama Upsalos „Basket“ ekipa patyrė nesėkmę Švedijos krepšinio čempionate. Ji išvykoje 81:85 (15:20, 26:13, 18:22, 22:30) neprilygo Jamtlando „Basket“ krepšininkams.

Lietuvis per 39 minutes surinko 28 taškus (5/12 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12/16 baudos), perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

E. Žabo komanda čempionato turnyrinėje lentelėje šiuo metu - penkta.

D.Zavacko atstovaujama ekipa patyrė nesėkmę Vokietijoje

Donato Zavacko atstovaujama Liudvigsburgo „EnBW“ (5/14) ekipa Vokietijos krepšinio lygos rungtynėse išvykoje 74:75 (24:20, 20:19, 17:22, 13:14) nusileido TBB (6/13) klubo krepšininkams.

D.Zavackas aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (0/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų prasižengė.

Liudvigsburgo ekipa Vokietijos čempionate užima 17 vietą.

D.Adomaičio auklėtiniai krito Lenkijoje

Nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionate patyrė Dainiaus Adomaičio ir Mariaus Linarto treniruojama Slupsko „Energa Czarni“ (15/7) komanda. Pastaroji svečiuose 75:79 (12:21, 12:17, 24:14, 27:27) nugalėjo Zelionos Guros „Zastal“ (14/8) klubą.

Lietuvišką pasą į Lenkijos pilietybę iškeitęs Mantas Česnauskis prie pergalės prisidėjo 4 taškais (2/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai). Beveik 17 minučių žaidęs gynėjas taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Slupsko ekipa pirmenybių turnyrinėje lentelėje užima antrą vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.