Ketvirtame kėlinyje, nors rungtynės ir vyko rezultatyviai, per paskutines dvi minutes abi komandos pelnė tik po 2 taškus, o pratęsimą išplėšė Mario Delašo dvitaškis likus žaisti 41 sekundę - 83:83. Gintaro Kadžiulio ir Povilo Butkevičiaus vedama „Rūdupio“ ekipa pratęsimą laimėjo rezultatu 11:8 ir išsivežė pergalę iš Kauno.

„Baltai“: Mario Delašas (7 atk. kam.) 26, Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) 16, Gediminas Žylė 13, Siimas Sanderis Vene (7 atk. kam.) 11, Vytenis Čižauskas 9 taškai (9 atk. kam.).

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 20 (4/7 tritaškiai), Gediminas Orelikas 18, Gintaras Kadžiulis 17 (8 klaidos), Povilas Butkevičius (9 atk. kam.) 11, Arnas Labuckas 10, Adas Juškevičius 9 taškai.

Ir toliau kelio į pergales Baltijos krepšinio lygos (BB) Elito divizione 2012 metais neranda penktą kartą iš eilės pralaimėjimą patyrusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/8) ekipa. Ji po pratęsimo 71:73 (13:19, 18:18, 17:10, 19:20; 4:6) nusileido Tartu „University of Tartu“ (10/5) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio pabaigos didvyriu „Pieno žvaigždžių“ ekipoje tapo Paulius Morkeliūnas, kuris per paskutines tris minutes vienintelis rinko taškus, tačiau to perglei nepakako - ekipoms teko žaisti pratęsimą (67:67), kurį rezultatu 6:4 laimėjo estai bei šventė savo dešimtąją pergalę.

Primename, kad ketvirtadienį pasvaliečiai po atkaklios kovos nusileido kitai Estijos ekipai - 62:65 pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipai.

„University of Tartu“: Rainas Veidemanas (6 atk. kam., 27 n.b.) 19, Billas Amisas (7 atk. kam.) ir Marekas Doroninas (7 atk. kam.) po 16, Stenas-Timmu Sokkas 10 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Morkeliūnas (6 išprv. praž.) 15, Eimantas Bendžius 12, Leroy'us Noblesas 11, Saulius Kulvietis, Darrickas Leonardas (10 atk. kam.) ir Trevonas Hughesas (5 atk. kam.) po 9 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.