Jis dar atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, trissyk prasižengė bei privertė varžovus prasižengti 8 kartus. Per nepilną 31 žaidimo minutę (30:41) Bo McCalebbas pataikė 1 tritaškį iš 2, 9 dvitaškius iš 10 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Antras tarp naudingiausių savaitės krepšininkų su 30 naudingumo balais liko 30-metis 206 cm ūgio rusas Andrejus Kirilenka, kurio Maskvos CSKA (Rusija) komanda savo aikštėje 96:68 sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą. Puolėjo indėlis į pergalę - 15 taškų, 8 po krepšiais atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, klaida, 2 asmeninės ir 6 varžovų išprovokuotos pražangos. Vos 24 minutes aikštelėje praleidęs A. Kirilenka pataikė 1 tritaškį iš 2, visus 4 dvitaškius bei visus 4 baudų metimus.

Trečią vietą užėmė 29 balus surinkęs 31-erių metų 193 cm ūgio amerikietis Henry Domercantas (Kazanės „Uniks“, Rusija), ketvirtoje pozicijoje su 28 balais liko 31-erių metų 203 cm ūgio ispanas Felipe Reyesas (Madrido „Real“, Ispanija), o naudingiausių žaidėjų penketuką su 27 balais užbaigė 34-erių metų 204 cm ūgio italas Masonas Rocca (Milano „EA7 Emporio Armani“, Italija).