R. Šiškauskas aikštelėje praleido 27 minutes ir pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 3 pražangas. Tiesa, lietuvis kartą suklydo bei dusyk prasižengė.

D. Lavrinovičius rungtyniavo 13 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo tiek pat pražangų, tačiau po du kartus prasižengė ir suklydo.

CSKA: Andrejus Kirlenka 15 (4/4 dvitaškiai, 8 atk. kam., 30 naud. balų), Nenadas Krstičius 14, Milošas Teodosičius 13, Viktoras Chriapa (3/3 dvitaškiai) ir Aleksėjus Švedas po 11 taškų.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius 21 (7/9 dvitaškiai), Stanko Baračas 15 taškų (5/5 dvitaškiai).

F grupėje - „Montepaschi“ ir „Bizkaia Basket“ pergalės

Sienos „Montepaschi“ (2/0) klubas, kuriame rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, Eurolygos TOP-16 etapo F grupės rungtynėse išvykoje 88:69 (31:15, 16:19, 18:14, 23:21) įveikė Madrido „Real“ (1/1) ekipą su Martynu Pociumi.

Po ilgos pertraukos į aikštelę grįžęs K. Lavrinovičius rungtyniavo 22 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (1/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau sykį prasižengė.

M. Pocius aikštelėje praleido 21 minutę, pelnė 9 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, tačiau 3 jų prarado ir kartą prasižengė.

„Real“: Felipe Reyesas 17 (15 atk. kam.), Jaycee Carrollas 12, Martynas Pocius 9 taškai.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 25, Kšyštofas Lavrinovičius 16, Davidas Andersenas 11, Davidas Mossas 10 taškų.

Bilbao „Bizkaia Basket“ (1/1) ekipa namuose 85:70 (22:17, 14:17, 22:18, 27:18) įveikė kitą Ispanijos komandą - Malagos „Unicaja“ (0/2) klubo krepšininkus.

Trečio kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo vos 4 taškai (56:52), bet tuomet aikštės šeimininkė Bilbao komanda spurtavo 13:2 ir tai leido jai užsitikrinti pergalę.

„Bizkaia Basket“: Kostas Vasiliadis 19, Alexas Mumbru 18, Aaronas Jacksonas 14, Dimitrios Mavroeidis 11 taškų (11 atk. kam.).

„Unicaja“: Joelis Freelandas 18, Geraldas Fitchas 17, Hrvoje Peričius 11 taškų.

G grupėje - „Panathinaikos“ ir „EA7 Emporio Armani“ nesėkmės

Atėnų „Panathinaikos“ (1/1) klubas, kurio garbę gina Šarūnas Jasikevičius, Eurolygos TOP-16 etapo G grupės rungtynėse savo aikštelėje 83:89 (22:17. 20:24, 14:22, 27:26) nusileido Kazanės „Uniks“ (2/0) ekipos krepšininkams.

Š. Jasikevičius aikštelėje praleido 18 minučių ir pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo pražangą, tačiau po dy sykius prasižengė ir suklydo.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste 16, Stevenas Smithas 15, Dimitris Diamantidis 14 taškų.

„Uniks“: Henry Domercatas 21, Terellas Lyday 16, Vladimiras Veremeenko 15 taškų.

Kitose G grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1/1) krepšininkai savo aikštėje 65:63 (12:10, 18:18, 16:15, 19:20) įveikė „EA7 Emporio Armani“ (0/2) klubą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.